Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejön GoodLike? :3

Nektek bejön GoodLike? :3

Figyelt kérdés

Hali^^ nektek is bejön GoodLike ? :3 szerintem gigantikusan:O helyes, aranyos és a videóit elnézve tök jófej *--*

(negativ kommentekre amikben lemondjátok őt, nem vagyok kivancsi ;) majd akkor mondjatok rola valamit ha esetleg ismeritek is! thx ;) )



2014. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
79%
Az meg ki?
2014. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem,mert szerintem eléggé...hogy is fejezzem szépen ki magam?Szóval nőies.Ami egy fiúnál nem jön be.Másrészt meg nagyon "kicsi" még agyilag,és sokat képzel magáról.
2014. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
87%

ÓÓÓ, én ismerem, akkor mondhatok róla rossz véleményt is! :)

Nekem egytaltalán nem jön be, tipikus kis netceleb, aki minden baromságot kitalál, hogy népszerű legyen ... Értelmetlen. Ahogy az előttem szóló is írta, valóban olyan kisfiús pofikája van, nagyon baba :)) Én az értelmes, férfias férfiakat szeretem.

2014. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
49%

Nem gondolkoztam el ezen. :D

De szerintem mindegy is ezen eszmélni, mert van barátnője. :)

De a videói tetszenek. Jó, a játékosok annyira nem. Kivéve a minecraft hardcore sorozata. :D Abból várom a következő részt. Meg az ilyen gondolkodós videóit is. :D Benyomom néha rajzolás közben, és hallgatom, ha olyan kedvem van. :)

Vicces is, mert van amikor nagyokat tudok rajta nevetni! :)


14/L

2014. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 pagratan ***** válasza:
80%
Marci ne itt futtasd magad! Ez eléggé nem szép dolog.
2014. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Erre félek válaszolni, mert valaki belinkeli neki, és az kínos :D
2014. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%
Van 1-2 jó videója, összességében viszont szánalmas vergődés, amit csinál:) A tinip.-nak ennyi is elég:D
2014. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
59%
Nekem fogalmam se volt ki ez a gyerek, most megnéztem, ez egy műbu-zi.
2014. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus szerencsétlen 5 forintot nem érő vlogos gyerek, aki kihasználja a buta, ostoba és igénytelen embereket akik imádják a hülyeségeit. Ne röhögtess gondolkodós videói, hallod... Inkább olyan embernek olvasom/hallgatom a gondolkodásait akinek azért esze is van. És nézd meg magad, hülye szmájlikat írogatsz meg ilyeneket, hogy gigantikusan stb. aztán pár év múlva meg meglátod a mostani írásaidat, csak szégyenled magad, sajnos tipikusan ilyenek rajongják az ilyen buta kisfiús/lányos vlogosokat... Ennél már csak a Herby bohózat van lejjebb, de hát az a halom fekália, már más történet.
2014. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
57%
Én se tudom ki ez, de rákerestem és elég unalmas. A kérdezőből ítélve tényleg csak a naiv kislányoknak jön be ez. Majd kinövöd.
2014. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!