Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejön GoodLike? :3

Nektek bejön GoodLike? :3

Figyelt kérdés

Hali^^ nektek is bejön GoodLike ? :3 szerintem gigantikusan:O helyes, aranyos és a videóit elnézve tök jófej *--*

(negativ kommentekre amikben lemondjátok őt, nem vagyok kivancsi ;) majd akkor mondjatok rola valamit ha esetleg ismeritek is! thx ;) )



2014. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
én már az összes videóját láttam..és nagyon nagy rajongója vagyok.:D nekem tetszik a stílusa,tetszik a hajaa^^ és vicces is.:D de nem az én eseteem.;)
2014. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Igen!! NAGYON!!♡
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A stílusa nagyon nem.

Mégpedig azért nem, mert ő és a hozzá hasonló vlogosok mind nagy megmondó embernek képzelik magukat, akik aztán majd hűű de nagy véleményt alkotnak a társadalomról. Majd az összeszedetlen 10 perces szövegükből kikerekítik a lényeget, miszerint "Akinek Iphone-ja van az egy burzsoá g€ci".

Belenéztem pár videójába, és ne kövezzetek meg, de szánalmas amit csinál. A videóiban beszél ki, aláz le más embereket, meg hogy kit látott a metrón, stb, de ezzel a viselkedéssel semmivel sem különb azoknál az embereknél, akik miatt lenyom egy 10 perces hisztit a youtube-n. Sőt, még inkább rosszabb, mert a hisztijének a tárgyai legalább nem foglalkoznak más magánéletével.


Kinézetével semmi gond, mindenki úgy néz ki, ahogy akar. De tény, hogy a "közönsége" kb 70%-ban kb 13-15 éves kislányokból áll. Persze lehet mondani, hogy "ha nem tetszik, húzz innen". Csak ha már valaki véleményt kért, akkor leírom. Ő is csak egy egyszerű vlogos, aki kihasználja a buta, felszínes embereket, és maga köré gyűjti. Ebben semmilyen eget rengető dolog nincs. Ezt kis ötleteléssel bárki megtudja csinálni.

2014. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Mint ember
2015. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Egy időben néztem, de azt kell mondjam, hogy visszanézve pár videóját, a személyiségéért nem vagyok oda.

Persze lehet, hogy csak én nem értem a humorát, nem tudom :D

EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, NEM MONDOM, HOGY GOODLIKE NEM JÓ VIDEÓS, EGYSZERŰEN NEKEM NEM JÖN BE A STÍLUSA.


Ettől függetlenül azt kell mondjam, hogy egész helyes, igen.

2015. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Hm.. ez érdekes..

A többségetek leírja Marcit egy utolsó szemét embernek.. pedig többre vitte mindnyájatoknál.. Belőletek csak az irigység beszél.

2016. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Igen Marci olyan helyes csak barátnője van...:S Amúgy én nagyon bírom, nagyon jó videos, nagyon sokat röhögök videoin, nagyon jófej, kedves, helyes, normális, aranyos cuki aaa minden, mindig írok komit is a vidik alá ha tetszett és sokat nevettem rajta. 😁😊😍😍😍😜😝😘😋😚💟💜💓💕💖
2016. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!