Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejön GoodLike? :3

Nektek bejön GoodLike? :3

Figyelt kérdés

Hali^^ nektek is bejön GoodLike ? :3 szerintem gigantikusan:O helyes, aranyos és a videóit elnézve tök jófej *--*

(negativ kommentekre amikben lemondjátok őt, nem vagyok kivancsi ;) majd akkor mondjatok rola valamit ha esetleg ismeritek is! thx ;) )



2014. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
49%

Ehm... gratulálok Nektek.

Azért le leszek pontozva, 0% hasznos választ adtam állítólaG, mert tetszik valami valakitől? Hát gratula...

S főleg azt, hogy milyennek tituláltatok engem is (némelyek, akinem nem inge, ne vegye magára), illetve a Kérdezőt...

Ártottunk Nektek?

Az, hogy tetszik neki valami/valaki, és kiír egy kérdést, hogy lássa másoknak is-e, hogy osztozhasson ezen a rajongásban, kedvelésben valakivel, nincs vele semmi gond. Ha nem tetszik nem kell máris oda írni. Tovább kell talán menni. Vagy ha mindenképpen meg akarjátok osztani a véleményeteket, akkor óvatosan. Hiszen újfent elmondanám, nem sértettünk meg Titeket, nem bántottunk... Csak valamit/valakit kedvelünk. (Jesszus! Nyakazzanak le! :D) És, még a Kérdező is kiírta, hogy negatív kommenteket ne nagyon. Csak akkor ha ismeritek. De 1 kivételével (vagy talán annak se, mert nem biztos ez, bárki állíthatja) nem hiszem, hogy ismernétek. Ezzel nem Marcit akarom védeni, mert nem kell. :D Ő is meg tudja magát védeni... :D Nekem csak az alapotok háborít fel. :D

Furcsa, hogy én 14 éves fejjel megállom azt, hogy a számomra nem tetsző bandák kedvelőinek a kérdésére, vagy mit tudom én, bármilyen másra ne írjam oda, hogy mennyire rossz, és közben még azoknak kedvelőit is valami tévesnek, rossznak tituláljam.

Ezen gondolkozzatok el...


És bocs, ha nagyképűségnek tűnik, és nem is akarok vitát szítani. De úgy éreztem meg kell védenem magamat. Meg úgy általánosságban a Kérdezőt. Lehet nem kérte, csak utálom ezeket az előítéleteket, és ezt a hatalmas nagy rosszindulatot. S nem olyan vagyok, aki meghúzza magát, és nem szól érte.


Köszöntem!


14/L újra.

2014. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, kicsit felfújtad a dolgot:) Mindenki a véleményét írta le, sem többet, sem kevesebbet. Miért veszed magadra a válaszokat? Egyetlen egy válaszoló sem sértegetett téged. Azon meg hadd mosolyogjak már, hogy 14 évesen mennyire érettnek állítod itt be magad:) Béke:)
2014. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
70%

Kérlek szépen, ne kislányozz le... Mert annyira nem vagyok már pici. Igaz, nagy se. De nekem a kislányokról az aranyosabb, kisebbek jutnak eszembe. :D Én pedig oda pont nem vagyok besorolható. :D


"aki kihasználja a buta, ostoba és igénytelen embereket akik imádják a hülyeségeit"

Én azt írtam szeretem a videóinak a többségét. S abban is, amiben viccelődik.

S ezáltal az egyik válaszoló miatt ilyen vagyok.

Ez sértés. De nem is az, hogy magamra veszem. Hanem bosszant, hogy a kedvelőkre ráhúznak egy általánosítást. Egy előítéletekkel teli általánosítást. Mert nem ismerik azokat, akik kedvelik ezt a fiút. Legalábbis itt nem hiszem, hogy ismernénk egymást... És ugye itt én se ismerlek titeket. Ezáltal hogyan tudott ennyire szépen leírni? Nekem ez a problémám.


"A kérdezőből ítélve tényleg csak a naiv kislányoknak jön be ez."

Itt még a lekezelés is megtalálható. Főleg a "Majd kinövöd" mondat után. Hogy se baj, hülye vagy most, de később majd rájössz, nekem volt igazam. Ez olyan, amikor egy másik szeretett dolgomból akart "kigyógyítani" egy velem egykorú. Közben lekezelő volt velem, lesajnáló.

Én csak szórakoztam rajta, mert nem ismert engem. Fogalma sem volt róla, hogy milyen vagyok... És az, hogy valaki valamit szeret, az nem feltétlenül határozza meg az egész lényét. Le lehet belőle szűrni valamit, ám sokszor ezek nagyon is tévesek tudnak lenni.


Itt van két bántás. Sértés, lekezelés.

Tessék. Itt van a megcáfolása annak amit írtál 12-es. :D


S nem az, hogy magamra veszem... Csak nekem alapból nem tetszik ez, amit most itt csináltak némelyek. Le is lett írva, hogy negatív kommenteket nem... Szerintem nem olyan nagy kérés. :)


"Azon meg hadd mosolyogjak már, hogy 14 évesen mennyire érettnek állítod itt be magad:)"


Jó. :D Mosolyogj. Én is mosolygok. Mert nem az volt a szándékom, hogy érettnek állítsam be magam. Ez eszembe se jutott... csak leírtam amit gondoltam... De ha jól sejtem, ezt csak úgy fogod venni, hogy "persze-persze, én meg elhiszem".

De te is lekezelsz a korom miatt... Pedig attól függetlenül, ha valaki fiatalabb, az is mondhat okosat. Jó, természetesen az idősebbeknél több esély van erre. Ám ez nem zárja ki ezt az eshetőséget sem. Ezáltal nem kéne ennyire lenézni, hogy "jaj, a 14 éves lányka most megmondja a tutit". Lehet, hogy a korom miatt kevésbé van esélyem arra, hogy mások elfogadják azt amit mondok. Inkább akkor ha idegenek. De azért nem lehet, hogy nekem van igazam?

Ha nem, kérlek írd le. :D Én megvédtem a saját igazam, ami nem bűn. :) S nyugodtan mosolyogj rajtam, ha olyan jól esik. ;)


14/L újra

2014. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Khm. Most láttam egy videót, amin beírta ide, hogy: "Goodlike", és megnézte a róla szóló kérdéseket. Ez még nem volt benne, de enyhén célzott rá, hogy lesz következő videó, úgyhogy ha lesz, ez is benne lesz valószínűleg :D
2014. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

Ohh, akkor kishölgy, bocsánat:D


Nem idézgetek, nem ragadok ki egy-egy mondatot, zanzásítva reagálok.

A világon mindennek kapcsolatban általánosítunk. Mégpedig a legnagyobb részt jellemző dolog alapján. Azt húzzuk rá az egészre. Tehát jól látod, az itteni válaszolók általánosítanak. Ergo, amiket leírtak, (sajnos) a többséget az jellemzi. Ezzel hiába próbálsz vitatkozni, így van.

Nekem nincs bajom ezzel a sráccal, valamivel kicsit ismertté akarta tenni magát. (még mindig jobb, mint az internet szennyei, akiket ő is kifigurázott) S mint a példa mutatja, a kis tiniknek nagyon is bejön amit csinál. Nekik nedves lesz a bugyijuk tőle.

Persze akinek nem inge, nem veszi magára. Neked sem kellett volna! Ugyanis vannak kivételek. Te is közéjük tartozol. Nem tudom milyen vagy valójában, de a válaszaid alapján egy teljesen értelmes 14 éves lánynak képzellek el. Feltételezem, a valóság is ez.

Az előző válaszod tényleg úgy jött le, ahogyan te is írtad "a 14 éves lányka most megmondja a tutit". Ezért "mosolyogtam". Nem azért, mert lekezelnélek. Sőt, ismétlem magam, értelmes lánynak tartalak a válaszaid alapján. Szóval nem értem, hogy miért vetted magadra a leírtakat... Mikor (számomra) egyértelmű, hogy téged nem ezek jellemeznek.

2014. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Nem érdekel másnak a véleménye. Nekem bejön, rajtam kivül még másnak is. de nem értem ezért mért kell "lemondani" minket, viszont egyrészt egyetértek azzal a "14 éves lánnyal akinek még rajtam kivül bejön" :D

és azti :O én még nem láttam azt a videójáát, mindjárt megnezem :3 és akk ez is benne lesz :DDDDDDDDD xd

2014. júl. 11. 20:19
 17/47 anonim ***** válasza:

"14/L újra"


Nézd meg azt, ahogyan a kérdező ír/fogalmaz. Na pont az ilyenekre gondolt a többi válaszoló, valamint én is...

2014. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
75%
# 11 én most is lepontoztalak :) Remélem, te is , és mindenki lefog még engem! Én csak örülök, megköszönném, ha nyomnátok egy - egy pirosat. Valahogy nem megy tőle tönkre az életem.
2014. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Anna56 válasza:
28%
Szerintem nagyon aranyos , kedves és cuki :3 a videokban is nagyon humoros ! :$
2014. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 DirectionerGirl69 válasza:
20%

Nagyon cuki perfect és ahww :33 Az összes vidit láttam tőle <3 <3 <3

14/L

2014. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!