Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejön GoodLike? :3

Nektek bejön GoodLike? :3

Figyelt kérdés

Hali^^ nektek is bejön GoodLike ? :3 szerintem gigantikusan:O helyes, aranyos és a videóit elnézve tök jófej *--*

(negativ kommentekre amikben lemondjátok őt, nem vagyok kivancsi ;) majd akkor mondjatok rola valamit ha esetleg ismeritek is! thx ;) )



2014. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 31/47 mindenkutal válasza:
Helylesnek helyes ez nem vitás, de még túl éretlen és gyerekes. Ha kicsit idősebb lenne agyilag, akkor jobb lenne.
2014. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
szerintem agyilag is rendben van
2014. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Szerintem is agyilag is rendben van, sőt.. :D és azert mert nem tetszik valakinek, hiszen mindenkinek más jön be, más az ideál, attol még nem kell lenézni másokat.
2014. júl. 22. 18:43
 34/47 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában kutatgatok vloggerek után (konkrétan kíváncsiságból), és rátaláltam. Nekem tetszik, ahogyan beszél a dolgokról, okoskodik össze-vissza. Bár az olyan dolgok nem szimpatikusak, hogy 4 milliárd ember van a Földön meg hogy Karinthy és a nyelvújítás:) Dehát, sosem mondta, hogy ő a legokosabb ember a világon.


Ennek ellenére a rajongói tényleg a 14 éves kislányok, de ezzel nincs is baj, régen mi is rajongtunk az ilyen szép nem karakteres arcvonású fiúkért (ezt nevezik a korábbi hozzászólók nőiesnek), a kislányoknak általában az ilyen típus tetszik.:)


Remélem, megőrzi ezt a külsőt 10 év múlva is, csak társul hozzá nagyobb önbizalom és kiállás, és nyerő lesz.:)

2014. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
írtó cuki imádom! nagyon helyes! és vicces! és jó fej!
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
nálam csak haverként jöhet szóba
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
igen nagyon bejön!! :3
2014. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
hát szerintem jófej és kedves meg vicces és nem csúnya... a videó alapján, de nem ismerem, bár szívesen megismerném, mert elég helyes, de van barátnője..
2014. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 vali molnar válasza:
o az eggyik legjobb magyar videos akit ismerek jo videoji vannak szerintem eggyaltalan nem noies a hangja csak a kamera torzitja ...mindig jo temakrol videozik
2014. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Mosolygós Arc válasza:
Ht videói alapján viccesnek és jófejnek tűnik..Külsőre meg..ht..nemrossz na.. :D
2014. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!