Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetőségetek lenne rá,...

Ha lehetőségetek lenne rá, akkor egy álomutazást választanátok külföldön, vagy az arra szánt pénzt egy jó befektetéssel megdupláznátok?

Figyelt kérdés
Nyaralni legközelebb csak a következő nyáron mehettek. :)

2014. júl. 10. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én befektetném saját magamba.Tanulnék,amivel jobb állásba kerülhetek.Utána lehet utazni akár többször is.
2014. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már az utazást választanám. A karrierem a helyén van.
2014. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp álomutazás! Elég sok célország van, ami a jelek szerint sajnos álom marad, örülnék, ha megvalósulna valamelyik! :)
2014. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kell jobb állás, jobbat el sem tudnék képzelni a mostaninál. :) Neked utolsó: Ne felejtsd el, az álmokhoz csak kitartás kell!! ;)
2014. júl. 10. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, de azért örülnék, ha az ölembe hullana :D
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt at önnyugtató baromságot. ("álmokhoz csak kitartás kell") Hány olyan eset volt, ahol a kitartás szart sem ért! Sokszor az álmok megvalósításától a pénz és annak hiánya választ el, amit nem könnyű megoldani, sokaknak egész életében nem is sikerül. De ebben az emberek is hibásak, mert sokaknak irreális álmaik vannak. Luxusautó, tengerparti villa, egyebek.
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora összegekről van e szó, meg merre utaznék.


Ha kihagytahatlannak tűnik, akkor az utazást, mert örök élmény, ami minden pénzt megér.


Másrészt, ha megduplázod a pénzed, akkor jövőre ugyanúgy elmész nyaralni, viszont mellette lesz ugyanannyi elkölthető pénzed is amit másra költhetsz el.


De ezt neked kell tudnod nem nekünk igazából.

2014. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább megduplázom, és a következő nyáron kétszer megyek el nyaralni.
2014. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy szaros utazásra csesszem el a pénzem? haha... 1-2 hét azt úgy is jövök vissza a putriba, aztán annyi a pénznek.
2014. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

vegre 1 epeszu elottem, ismerosi korbe nem 1 ellen pelda ahogy az orokolt milliokat herdaltak. en elvagyok itthon is, penzt penzbol lehet csinalni, a tuti munkadnak meg lehet holnap vege, aztan toled is lehetne hallani “mikor gazdag voltam” “elbuktam a kocsit pokeren, de lesza#tam”

masreszt sosem szerettem az olyan elvezeteket ami csak 1x tehetek meg, inkabb 1 szerenyebb elet amit szinten tudok tartani, aztan lasabban gyarapodni, a nem elba##ott penzbol!

2014. júl. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!