Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most csináltatnál tetoválás...

Ha most csináltatnál tetoválást, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék tetoválást, de nincs ötletem. Kíváncsi vagyok, ti mit csináltatnátok most vagy esetleg ha már van, akkor mi az.

2014. júl. 12. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
így ne csináltass mert 2 év múlva meg fogod bánni!!!
2014. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem így akarok csináltatni.

csupán kíváncsi vagyok, hátha van olyan amiből tudok esetleg meríteni.

2014. júl. 12. 22:36
 3/9 anonim válasza:
2014. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 napja csináltattam egy kb 6 centi hosszú, 1,5 centi széles függőleges tetoválást a nyakamra. Az egyik kedvenc bandám egyik számcíme, ami rám is igaz.
2014. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ankh-ot tetováltatnék a szegycsontom fölé.
2014. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Valami ilyesmit a nyakam hátuljára. Szerintem illene is hozzám jelenleg, mert nagyon jól megtanultam, hogy az ember háta mögött is zajlik az élet és ébernek kell lenni, ott is kell legyen egy szemed...

Amúgy valójában nem csináltatnék, mert nem stílusom, szerintem később megbánnám. De attól még tetszenek.

2014. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A helyedben csak akkor csinálnék, ha meghatározó esemény lenne az életemben, amire emlékezni akarok, és meg tudnám képileg jeleníteni. De te tudod.

Egyébként patkányt csináltatnék, vagy pici fekete körvonalat, vagy négy lábat és egy farkincát a vállamara, csak várom, hogy legyen saját pénzem.

2014. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Halál ereklyéi.
2014. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!