Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdeztem a lánytol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdeztem a lánytol egy fontos dolgot. Azóta nem ír, miért?

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy küldözgette azokat a bizonyos "jeleket" legalábbis sztem..., barátság megvan köztem és közte, egyik nap megkérdeztem tőle hogy valahova eljönne e csak persze másképp, előtte jó beszélgetés ment..., viszont a kérdés utántól semmit nemír... namost akkor ezt mire véljem? egy elutasitás nemesik ennyire szarul mint h még egy válaszra sem méltat, vagy ennyire szégyenlős? azis lehetséges? nemigazán futok vele össze élőbe ezért msnen ment a beszélgetés... ha tudtok help plz 17eff -> 16 ell
2009. dec. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

ha nemis nagyon találkoztál vele élőbe akkor honnan tudod h küldözgette azokat a bizonyos a jeleket?

ja, hogy te az msn-re alapoztál? tudod azért ajánlott élőben ismerkedni és nem msn-en, mert msn-en akármit ellehet hitetni a másik féllel, anélkül h levágná mi az igazság. mivel nem látod a másikat...

2009. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
élőben is találkoztunk de mindig sietve h szia szia és ha nem találkoztunk nemcsinált olyat h érdekesen beletúr a hajába, meglibbentette a melleit meg ilyenek... meg msnen is irt jeleknek felfoghatókat... itt a szünet és semmire nemmegyek ilyesmi miatt? ez érdekes lesz...
2009. dec. 23. 13:12
 3/8 A kérdező kommentje:
+ba az előzőhöz, mostanába sokdolog jött közbe azért kellett sietnünk tanulok tanul... év eleje fele pár szót tudtunk váltani, most kevesebbe tde sokszor ilyeneket csinál és barátok mondták hogy akkor ha én nemvagyok ott akkor nemcsinál ilyent...
2009. dec. 23. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
várom válaszaitok h szerintetek mi lehet ebben az egészben a gubanc:) :'(
2009. dec. 23. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már "meglibbentette a melleit" az tényleg tuti jel :D
2009. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
közben ez már lényegtelen, mert vége ami elsem kezdődött...
2009. dec. 25. 17:16
 7/8 anonim válasza:
azt jelenti: nem akar tőled többet mint barátság...
2009. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi h irtál de mint írtam ez már lényegtelen, vége </3 :S
2009. dec. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!