Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, olyan nagy dolgot kérdeztem volna?

Figyelt kérdés
Van egy lány és tetszik, Iwiwen be is jelöltem (lány 19) aztán írtam neki h felvehetném e msn re , el is olvasta a levelet , de nem ír vissza . Raktam fel már vagy 1 hete magamról is képet mármint előtte mielőtt felvettem volna... (valljuk be nem 1 remekmű , én se 1 fotogén alkat vagyok) lehet rosszul siekrült a kép de azért legalább azt visszaírhatná hogy igen vagy nem, vagy nem tudom , mondjuk nem nagyon ismerjük 1mást , dehát erre van kitalálva az msn -->beszélgetni vagy nem? ( ja amúgy fősulira járunk és az óráim 3/4-e vele van)
2009. márc. 15. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem élőben beszélgetsz vele?
2009. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfelejtett visszaírni neked, vagy nem akar semmit visszaírni, tehát nem érdekled, vagy még gondolkodik hogy mit írjon vissza.Szerintem nem kérdeztél nagy dolgot, az msn chatelésre meg ismerkedésre van:)
2009. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetérteni tudok az előttem szólóval. Hagyd az IWIW-et meg az msn-t a büdös 3,14-be. Csak félreértésekre, sértődésekre és elhidegülésre jók.
2009. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 15:34-essel értek egyet.
2009. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna megkérdezni. Ott a hiba. Fel kellett volna csak úgy venned. F/23
2009. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a fel kellett volna venned el csak az a baj mint már írtam nem kifejezetten ismerjük egymást szoval kellett valami felvezető, a másik meg mért nem mész oda hozzá?!- érdekes kérdésnek minősül ... am mostmár muszál lesz.
2009. márc. 15. 15:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és igen még mindig az odamenés dologhoz kapcsolódva , azért nem mert nem tudom miről lehetne csak úgy beszélni vele mivel még mindig nem ismerem.
2009. márc. 15. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem, mert az iwiw nem társkereső oldal, és én pl enyhén retardáltnak tekintem aki ott akar barátnőzni
2009. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig fel kellett volna venned csak úgy, mindegy. Tapasztalatból mondom.
2009. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Összetéveszted a szezont a fazonnal a "barátnőzni az iwiwen" nálam abban merül ki hogy valami tök ismeretlent bejelölök , olyat akit életemben nem láttam stb... ez az eset nem éppen oylan mert egy iskolába, egy csoportba járunk sőt még ha hiszed ha nem 1 szakra is járunk mint írtam óráim 3/4e legalább vele együtt van . És amit elfelejtettem leírni : így legalább neki tudom mondnai a dolgokat , nem kell a barátnői előtt beszélni ( legalább 2 barátnőjével van mindig , dehát iylenek a lányok ki érti ezt).
2009. márc. 15. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!