Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki bírják nyomozni?

Ki bírják nyomozni?

Figyelt kérdés
Ha felfogadok egy magánnyomozót, hogy törjön fel facebookot amit a nevemmel csináltak és a képeimet tölti fel ami nem éppen normális képek? Meg bírja oldani? El vállalná? neki konkrétan kis időbe telne és kibírná deríteni ki üzemelteti az oldalt?

2014. júl. 17. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyat semmi esetre sem vállal, hogy feltör egy facebook oldalt, mert amiatt elveszítheti az engedélyét is.


Ha ilyen problémád van, akkor írj a facebook üzemeltetöjének és ott közöld a problémát.

2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
feltörés nélkül is kitudnák deríteni szerinted? de nem is magyar az üzemeltető :\
2014. júl. 17. 20:18
 3/11 anonim válasza:
32%
Egy hacker megoldja.
2014. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vagy bemész a facebook profilra. Ott jelentés/tiltás gomb. Bejelölöd a jelentés-t majd ... fiókjának jelentése. És megerősíted.
2014. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehát erre van saját munkacsoportja a facebooknak, jelented a profilt, és gondolom igazolnod kell (szkennelt személyi igazolvánnyal), hogy melyik az igazi fiókod. A másikat törlik. Nem kell ehhez nyomozó, ne légy már ilyen sznob...
2014. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hnap megyek rendőrségre remélem tesznek valamit az ügyért a barátnőm egyik ismerőse mondta h tegyek feljelentést bizonyítani is tudom mivel nem a saját nevemmel voltam fent,így az a kamu facebook is azzal a névvel fut amivel fent voltam. Szerintetek valamit tesznek ezért? Régebben egy volt iskolatársammal volt ez hogy kikerült a napiszarra... és pénzbírságot kapott az illető tehát kiderül ki a napszar egyik szerkesztője. :) Vélemény?
2014. júl. 17. 21:38
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és fenyeget is hogy küldjek neki meztelen képeket mert,ha nem akkor mindenkinek elküldi a képeket az is bizonyitva van az archivált üzijeimnél szóval ezt is tudom remélem normálisak lesznek
2014. júl. 17. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:

" Egy hacker megoldja."


A FB https oldal.

Én csakis védett, nem nyílt hálózatról lépek be. A jelszavamat havonta egyszer megváltoztatom. Az előző havi jelszavam ez volt:

<-Serv1cE*A!k!d0-


Ha ezt feltöri bármilyen hacker, veszek neked egy Audit.

2014. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
brute force-nak teljesen mindegy hogy az-e a jelszavad hogy kistehén vagy j*@rf03A
2014. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

"brute force-nak teljesen mindegy hogy az-e a jelszavad hogy kistehén vagy j*@rf03A"


Ismerem a brute force-ot. Az ellen egyébként elég jól be van bíztosítva a FB.

Az én fenti jelszavam feltörése sacc/kb százezer és 1 millió év közötti időszakba telik. Matematikailag nem vezettem le, pontosan mennyi.

Sok sikert hozzá :-)

2014. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!