Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni a lányt?

Hogy tudnám elfelejteni a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány most ismertük meg egymást a nyári szünetbe 3 hétig jött le nyaralni a mamájához,de már hazament.184 km távolság van köztünk,jó lenne távkapcsolatba lenni.Facebook-on,telefonon és skype-on tartjuk a kapcsolatot.Egyenlőre csak barátok vagyunk,és szerintem ez így is marad,nekem ez a távkapcsolat felejtős mert félek hogy pasit szerez magának,engem meg csak a nagy csalódás érne,szóval CSAK barátok.Az a helyzet hogy mindennap egyfolytában rá gondolok,a közösen eltöltött időkre,élményekre és szeretném ezeket elfelejteni.

2014. júl. 17. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz kategória.

Nem ide akartam,ez de ciki :S

2014. júl. 17. 23:13
 2/4 anonim válasza:
4.generácis i7 + GTX 780Ti 16Giga Hyperx Blue Ram + egy 1TB -os SSD és már nem is emlékszel rá ;)
2014. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

(Ne aggódj, modi bácsi majd átteszi másik kategóriába, jeleztem neki.)


Nem vagyok guru a témában. Nekem úgy sikerült nagyságrendbeli változást elérnem hasonló témában, hogy hoztam egy döntést, elhatároztam, hogy továbblépek. Elhatároztam, hogy ezentúl nem gondolok rá. És sikerült kifejlesztenem egy reflexet, hogy amikor rá gondolok, akkor elterelem a gondolataim azonnal. :) Próbáld meg szerintem. Ha ez így nem megy, segítségképp tedd azt, hogy keresel valamit, ami leköti a figyelmed. Könyv, sorozat, játék, hangszer, sport, bármi hobbi, ami eltereli a gondolataid. :)


(Tudom, nem egyszerű a dolog.)

2014. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább Asus z97-A+i5 4670k+2x r9 290x+Kingston hyperx blu 2x4gb 1600mhz cl9+Fsp Raider 650w
2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!