Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm magam amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm magam amiatt, hogy nő létemre egy nőt szeretek. Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Márt több éve tart és egy viszonzatlan/reménytelen szerelemről van szó. Még én sem tudom eldönteni melyik szót használjam rá. Közben próbálkoztam pasikkal is de egyszerűen nem tudtam így se elfelejteni. Viszont már inkább kiverném magamból ezt az érzést mert ez a szerelem éppen hogy nem jó, hanem inkább már szenvedés. Hogy tudnék továbblépni? Vagy lehetséges hogy egy nagyon erős rajongásról van szó?

2014. júl. 8. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Leszbi vagy irj meggyógyitalak
2014. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ahelyett, hogy próbálnád leküzdeni ezt, keress inkább egy szakembert (szexuálpszichológust leginkább), aki segít neked ELFOGADNI magad ebben a helyzetben.
2014. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

keress másik NŐT

az segíthet

2014. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni, igazából majd elmúlik de az, hogy leszbikus vagy az teljesen biztos. Gogadd el magad és sokkal jobb lesz utána. Ismerkedj hasonló lányokkal.
2014. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a szituáció pontosan? Magaddal van a probléma mert nem szereted ezt magadban, vagy az a baj hogy viszonzatlan a szerelem?
2014. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább az a probléma, hogy nem tudom elfelejteni, pedig már annyira jó lenne, mivel több éve tart már. Az hogy viszonzatlan néha meginog bennem, mert tőle is vannak néha kétértelmű jelzések, de azt hiszem már eleget vártam, léphetett volna ha akart, szóval így ez marad, csak eléggé szenvedés már, ezért zavar és legszívesebben kitépném magamból ezt az érzést.
2014. júl. 9. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát esetleg fel lehet venni a "nemakarokbuźilenni' kurzust a Mentsétek meg a pompomlányt-os RuPaulnál vagy az American Horror Story-s Zachary Quintonál... na jó, morbid ötletektől elvontakoztatva a homoszexualitást nem lehet gyógyítani, mert nem betegség.


Ha a másik lány nem vevő a közeledésedre, akkor tovább kell lépni.

Ami szerintem segíthet, ha egyenesbe megkérdezed, akarna-e valamit. Így nincs az az eldöntetlen helyzet, hogy azzal áltatod magad, mi van ha mégis.

Nagyon sok leszbikus nő átmegy ezen, szóval nincs min szégyenkezni.


Ha túlvagy ezen a se vele se nélkül szitun, akkor esetleg iratkozz fel egy társkeresőre, menj randikra, bulizz, ismerkedj. Egy igazi kapcsolat sokkal többet tud adni, de csak akkor ha szívvel-lélekkel vagy benne.


Ha az önelfogadással vannak problémáid, és szakemberhez fordulnál, ajánlani tudom Birtalan Balázst, ő ebben eléggé otthon van. Esetleg nézd meg az írásait a neten...

2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved én szívesen beszélgetek Veled erről, bár egy meleg pasi vagyok.
2014. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem az a baj, hogy nem tudod, ő mit gondol rólad? Hogy érdeklődik e, vagy tudna e szeretni vagy ilyesmi? Mert ha ez a baj, elég sokat segítene a szituáción, ha kiderítenéd :) Én is voltam hasonló helyzetben, néha az is rengeteget segít ha azt mondja, hogy nem vagy az esete, vagy a férfiakhoz vonzódik, utána egész máshogy tekintesz az egészre. Nem kellemes, de legalább a bizonytalanság eltűnik, sokszor rosszabb mint egy határozott "nem.". Nem kell lerohanni, csak kerülj hozzá közel és tudd meg, mi jár a fejében..
2014. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Utolsó, igen inkább ez a probléma. Nem tudom eldönteni. Mert egyszer így, egyszer meg úgy viselkedik. Ha tudok, majd megpróbálok hozzá közelebb kerülni, de kicsit zárkózottabb típus, szóval nem olyan egyszerű. Azért köszi :)
2014. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!