Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lekoptatni,...

Hogyan lehet lekoptatni, olyat aki hónapok óta zaklat?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki ez számomra,

Mivel fiatal nő vagyok és egy idős férfi zaklat.

Először csak facebookon, emailen, később telefonon zaklatott, aztán leveleket küld a postaládánkba,

De nem postással küldi, mert nem ír semmit a levélre, hogy hova küldi meg ilyenek...

Meg már megfenyegetett, de nem olyan vészes ez még.

De nem tudom, hogy mi játszódhat le a fejében, mert valami miatt nem bírja túltenni magát rajtam, olyan üzeneteket kapok hogy hiányzom neki, rám gondol állandóan, meg hogy bele betegszik abba, hogy nem lát, nem válaszolok neki...stb

Volt olyan hogy direkt sértő, mélyen bántó üzeneteket küldött, azért mert úgy gondolta, hogy arra válaszolok.

És tényleg válaszoltam, csak megvédtem magam, hogy az nem igaz amit ír.....

Aztán utána márcsak azt írtam neki hogy ha nem hagyja abba akár fel is jelenthetem, vagy szólok valami haveromnak akik megmutatják, hogy hol a határ....

Eléggé hatott a lelkemre,

Meg egy picit félek is hogy egyszer itt találom a lakás előtt.....

Rendőrséghez ezzel nem fordulhatok, de mégis mit csináljak?

Haláláig zaklatni fog, vagy addig amíg tényleg le nem betegszik?! -Ezt azért nem szeretném!

Hogy rázzam le?



2014. júl. 18. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrség feljelentés és távoltartási végzést kap. (Ez ugyanis minimum zaklatás főleg hogy igazolni is tudod.) Ha azt is megszegi irány a kóter. Ha nem lépsz semmi sem fog történni. A nem hivatalos utat nem mondom de legyen fantáziád.
2014. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem fordulhatsz a rendőrséghez.
2014. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos már nem fordulhatnék rendőrséghez! Mást kell kitalálnom.

Mert ahogy írtam, már hosszú ideje zaklat. Idén májustól azonban nem nagyon jelentkezett, kb 1 hónap múlva kaptam újabb leveleket.

De amikor nem írt, azthittem már leszállt rólam, meg azt hogy ez nem nagy dolog úgy sem kell rendőrséghez fordulnom.

Azthittem elfelejtett végre vagy megnyugodott és beletörődött abba hogy nem ér el a módszereivel semmit.

Ezért azt gondoltam, hogy többé már nem kell őrizgetnem, megtartanom az smseket, emaileket, leveleket, így hát mindet kitöröltem, a leveleket meg amiket küldött kidobtam.

Mert tényleg azt hittem hogy ennek vége van, és csak elakartam felejteni!

Ezért nem fordulhatok rendőrséghez!

Most elkezdhetem gyűjtögetnit a leveleit meg az üzeneteit...most megint teljen el ezzel újabb fél év?

De az nem lehet rossz ötlet, hogy kollégista legyek,

De ez nem végleges megoldás, mert otthon ugyan nem találna meg,

De ugyanúgy zaklathat a leveleivel, üzeneteivel.

2014. júl. 18. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Élvezi hogy szivathat, ez szerintem amolyan bosszú a részéről, amiért - úgymond - kikosaraztad. Lehet, hogy már nem is érdekled igazából, csak az önérzetét bántja, ezért hébe-hóba amikor eszébe jutsz, rúg még rajtad egyet. Lehet hogy ilyenkor unatkozik is, és nem tudja magát mivel lefoglalni, hát ír gyorsan egy újabb levelet neked.
2014. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!