Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám lekoptatni?

Hogyan tudnám lekoptatni?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok.

Az osztályban van egy nagyon gáz gyerek, év elején még jóban voltunk, de egy idő után már nagyon elegem lett belőle, mert csak filmekről tud beszélni, év eleje óta ugyanazokat a vicceket meséli és közel hajol, belemászik az ember arcába ha beszél. Mindemellett sosem talál semmit viccesnek, de azért mindig csinál egy ilyen erőltetett, idétlen műröhögést.

Lényeg ami lényeg: képtelen vagyok lekoptatni. Először csak elutasító voltam, de nemhogy békén hagyott, hanem még a vállamat is megfogta, és miután megkértem, h vegye le a kezét, kis idő múlva visszatette... Aztán elkezdtem nem szólni hozzá, de ő leszarta, hogy elfordulok, h nyilvánosan levegőnek nézem, és csak jött, hiába mentem el és hagytam ott. Végül Rebeka segített, és megkérte a nevemben, hogy hagyjon békén. Ez 2 napig oké is volt (bár megjegyzem, folyamatosan engem bámult) de ma mindennek ellenére leült mellém, vicceket mesélt nekem meg minden. Én már igazán nem tudok mit tenni, nem tudok semmit kitalálni!!! Hogyan tudnám lekoptatni?



2014. ápr. 30. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez is azon kevés esetek közé tartozik amikor felhúznám magam és leüvölteném a fejét.

Neked is ezt ajánlom. Lehet, hogy nem a leghumánusabb megoldás de ha más nem használ mit tudsz tenni?

2014. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát... köszönöm :D Ki fogom próbálni.
2014. ápr. 30. 16:22
 3/6 anonim válasza:
Mi lenne, ha megmondanád neki finoman, hogy nem vicces? Szerintem ne üvöltsd le, mert tetszeni fog neki és tovább kötekedik majd.
2014. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már. Nem használt.
2014. ápr. 30. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Bántsd meg és amint valami olyat csinál, jelezd a tanárok felé, azt nem fogja eltűrni. Vagy szimplán jelezd az ofőtöknek, hogy beszélgessen el vele.
2014. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a tanácsot, de azért árulkodó nem szeretnék lenni.
2014. ápr. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!