Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesz téged boldoggá az...

Mit tesz téged boldoggá az életben?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem sok minden
2014. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A legapróbb pillanatok, a barátaimmal töltött idő...
2014. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha valaki igazán szeret, és én is őt, és azt kimutatja, akár egy öleléssel, közös, szép élményekkel, pillanatokkal.


Engem személy szerint főleg a szerelem tesz a leginkább boldoggá, amikor valaki imád, és hiába vagyok én csak egy valaki a világban, ha egy valakinek én jelentem a világot! Felbecsülhetetlen érzés. :)

2014. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Semmi.
2014. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az, amikor látom, hogy sikerült valakit megnevettetnem. A baráti társaságomban én vagyok az, aki mindig vicceket mesél meg bohóckodik :3

16/l

2014. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az ha egy forinttal tobb van mint amire szuksegem van. akkor azt csinalok amit akarok, vehetek egy szep ajandekot a kedvesemnek, elmehetek a barataimmal turistanak, segithetek a szuleimnek es nem kell aggodnom a sarga csekkek miatt
2014. júl. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha legyőzök egy akadályt és utána látom azoknak az arcát, akik azt mondták, lehetetlen, csak hogy ne kelljen kiszakadniuk a mindennapokból.
2014. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Családom, szerelem, barátaim, vásárlás.
2014. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan az, ha látom valakin, hogy szeret, és ki is mutatja ezt, és természetesen én is szeretem őt. Ennél nincs nagyobb ajándék.

Ezeken kívül még: értelmes emberekkel beszélgetni, ha nem kell a pénzen gondolkozni, ha valaki rosszat akar nekem, de nem sikerül neki, és ő szívja meg. Véghez vinni egy olyan dolgot, amit szerettem volna. Ha én oszthatom be az időmet. Ha megnevettethetek emberek.

2014. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ez még lemaradt: a barátaimmal lenni, azokkal akiket szeretek. Ez is nagy ajándék.
2014. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!