Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tesz titeket boldoggá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz titeket boldoggá az életben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
egy új élet tenne boldoggá... sajnos így semmi
2012. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alvás. Az álmaimban mindent helyrehozhatok csettintésre, amit a valóságban elk*rtam és menthetetlen...
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg semmi.
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
Az, hogy még nem adtam fel!! S büszke vagyok magamra ezért...
2012. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 étoile et lune ***** válasza:
Az tenne boldoggá, ha nem lennének anyagi gondjaink, és anyukámnak nem kellene emiatt külföldön dolgoznia. De igazából tudok boldogsághullámokat gerjeszteni, csak bele kell gondolnom abba, hogy végül is lehetne rosszabb is, mind egészségesek vagyunk, és óó, a falevelek között is milyen szépen türemkedik át a fény, és hullik a cseresznyevirág és stb. :) Olyankor tényleg boldog vagyok meg önfeledt - bár nem tart sokáig.
2012. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha én is elszomorodok pl: nincsenek barátnőim olyanok akikbe megbízhatnák. Meg látom,hogy más lányok soványabbak stb.. Ilyenkor néha elgondolkozok,hogy vajon mi történne,ha megölném magam.De benézek a hűtőbe: van kaja és elgondolkozok,hogy bizony,nekem jobb sorsom van mint egy rászorultnak,mert ha netán nem ide Magyarországra születtem volna,hanem Afrikába akkor tényleg volna okom szomorkodni. Meg az is felboldogít,hogy bírok hangszereken játszani és van jó hangom. Az is felboldogít,hogy jól tanulok meg ahogy látom,hogy a természet kivirágzik. Körülvesz néhány ember a szeretetükkel. Na és legfőképpen az csal mosolyt az arcomra,hogy van zene és nem voltak mindig ilyen szir-szar nyálas zenék mint most. 12/L


UI: Kérdező: Téged mi tesz boldoggá? :)

2012. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Koszonom érdeklodésed.


Engem az tenne boldoggá,ha kigyógyulnék végre egy évek óta tartó betegségbol.

Ez az egyetlen dolog,ami akadályoz abban,hogy megvalósítsam az álmaimat.

Ha végre minden olyan lenne mint régen,sokkal jobban becsulném azt,amim van,és minden egyes pillanatnak orulnék.


Ami most boldoggá tesz,az,hogy szereto család vesz korul.És én is mindent meg szeretnék tenni azért,hogy oket boldognak lássam.

2012. ápr. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!