Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem szánalmas...

Szerintetek nem szánalmas mikor anya és lánya is már félig a facebookon éli az életét? Ott köszöngetnek egymásnak, nyomkodják a smileykat stb

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
De, az. Nem csak anya-lánya, de bármilyen kapcsolatban az. Barátiban is.
2014. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De. Ennél már csak a tesóm és a férje jobb, akik úgy üzengetnek egymásnak fb-n, hogy egy szobában ülnek épp... Pedig tök normális a házasságuk amúgy, nem is 20 évesek, szóval ezt nem is tudom hova tenni.
2014. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az,mert nem másikért hanem a külvilág miatt csinálják.
2014. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
De az! Sajnos :(
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem átmeneti lehet. Egy időben mi is minden Facebook-os sz..rságban benne voltunk a párommal. Farmoztunk, egymásnak üzengettünk, pedig ott ültünk egy szobában, meg minden. Valamiért viccesnek találtuk, már nem is értem. :D Hamar meguntuk.
2014. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
az esetek 90 %-ában csak a külvilágnak megy. imâdom a szüleimet, páromat, kislányomat, és ezt nekik mondom nem fb-n irkálom. nem akkor jo egy kapcsolat h kiirom fb-ra
2014. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon! Ahogy látom a születésnapi, névnapi köszöntőket. :S mintha ezeket nem lenne elég csak úgy megmondani. hányni tudnék az ilyenektől, meg attól is pl h. már ovisoknak is face-ük van :S de ha ilyenek látok úgyis letiltom őket, nem maradnak sokáig :D nincs hozzá idegzetem :D
2014. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"Szerintetek nem szánalmas mikor anya és lánya" hangokkal akarnak kommunikalni? Hat mire talaltuk mi ki a makogast es a barlangrajzokat?
2014. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Miért lenne az? Mi például messze lakunk egymástól, több, mint ezer kilométerre. Ha látok valami érdekes beírást, megosztom anyu falán. Szoktam köszönni is neki ott.

Ha ez valaki szerint szánalmas, egyáltalán nem tud érdekelni. Ha nekünk kettőnknek megfelel, nem igazán érdekel, hogy másnak mi a véleménye róla. Tiltson le, ha szerinte szánalmas, és nem kell bosszankodnia :)

2014. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyesmit csak az veszi észre, aki szintén ott éli a fél életét. Én alig járok fel, akkor sem nézem végig az egész napot, hogy ki mikor kinek írt, úgyhogy aligha tudnám megmondni, ki mennyit van fenn.

Aki figyelemmel tudja kísérni, hogy más félig a Face-n éli az életét, az nem véletlen.

2014. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!