Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan fogorvos, aki...

Létezik olyan fogorvos, aki nem b. nkó, lekezelő tapló, jól dolgozik, és megfelelően tájékoztat?

Figyelt kérdés
Biztos létezik, de én még nem találtam meg... :( Jelenleg a második (sztk-sal együtt harmadik) dokit "fogyasztom": az első aranyos volt, de azóta is szenvedek a fogaimmal, amiket csinált, a második egy lenéző tapló paraszt, 2 perc után gyomorgörcsöm volt tőle, de legalább jól dolgozik. Viszont az előző által tömött fogamra rá se nézett, pedig azért mentem oda... (amúgy ilyen létezik, hogy kérésre sem kezeli a másik orvos által már kezelt fogat? Mert ha igen, akkor nagy bajban vagyok, az elsőhöz nem megyek vissza, nehogy rosszabbul járjak...) Ja, meg ez a "gyere gyorsan essünk túl rajtad, aztán húzzál már" - mentalitás kézzel fogható volt mindkettőnél. Megnyugtató lenne, ha nem én érezném magam egy útban lévő nyűgnek egy fizetős szolgáltatásért. Na mindegy, kicsit kipanaszkodtam magam... a lényeg, hogy a kérdésben leírt (szerintem nem túl nagy) elvárásoknak megfelelő fogorvost ismer valaki, lehetőleg Érden? Ha igen, légyszi írjatok! Köszi!

2014. júl. 23. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten tudok egy nagyon-nagyon jó dokit. Ha érdekel, megírom a nevét és a rendelője címét.
2014. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp érdekel! Előre is köszi. :) Te jársz hozzá, tapasztalatból mondod, hogy jó?
2014. júl. 23. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én eddig csak normális fogorvossal találkoztam, persze sztk-ba nem járok. Megjegyzem nem biztos, hogy az orvosban van a hiba...
2014. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dunaharasztin tudok egyet, én is hozzá járok!
2014. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!