Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menyire féltek a felnőtt...

Menyire féltek a felnőtt léttől? A felnőtté válástól?

Figyelt kérdés
17/f

2014. júl. 23. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
elkerülhetetlen úgyhogy ne félj, attól csak rossz
2014. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ortin ***** válasza:
Én nem értem hogy lehet ettől félni. Valaki beavatna a miértbe?
2014. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a külön költözés, szexuális élet, öregedés, besavanyodás és amitől kiráz a hideg gyereklávalás
2014. júl. 24. 01:08
 4/6 Fish1 ***** válasza:

A különköltözés és a szexuális élet miért ijesztő? :O

Az öregedés természetes velejárója az életnek.

A gyerekvállalás pedig nem kötelező.

Nincs benne semmi félelmetes. Sőt én azt mondom, hogy így a 30-on túl jobban és teljesebbnek érzem magam, mint korábban.

2014. júl. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
A besavanyodás kimaradt. Mindenki saját maga irányítja az életét, a döntései által. Aki nem akar, az nem fog besavanyodni. És változtatni sosem késő.
2014. júl. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sokat gondolok rá, és tartok tőle. Mi van, ha nem lesz munkám? Mi van, ha lesz munkám, de nagyon utálni fogom? Mi van, ha nem lesz elég pénzem? Mi van, ha a szüleim csesztetni fognak azért mert el akarok költözni, vagy azért mert nem tudok? Mi van, ha nem segítenek? Mi van, ha segítenek, de nem szívesen? Mi van ha kitagadnak?

Mi van, ha kibukok onnan ahol tanulok?

És akkor még ott van az öregedés is, egyre ráncosabb, rusnyább és gyengébb leszek.

2014. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!