Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a *** történik a fiatalsággal?

Mi a *** történik a fiatalsággal?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre rosszabbnak látom a fiatalokat. Mind isznak, verekednek, cigiznek. Valószínűleg vannak kivételek, de sztem ritkák, mint a fehér hollók. És különösen a lányok, mert CSAK A PÉNZ SZÁMÍT nekik. Nem érdekli őket, hogy bánik velük a fiúja, csak legyen pénze. És sajnos a fiúk is egyre inkább a gazdag fiút tartják jó barátnak. De miért?És a fiatalok már túl korán akarnak felnőttek lenni.

Nekem elegem lett a kiszolgáltatottságból, a kortársaim durvaságából, és a ridegségéből, ezért el akarom egy időre felejteni a lányokat és a barátokat is, Hogyan? És miért ilyen pénzéhes a fiatalság?? Tudtommal Mo-n minden 2-3. fiatal szegénységben él. Akkor miért mindig a dúsgazdag, pénzéhesekkel kerülök össze??



2014. júl. 26. 11:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
61%
Én a helyedbe el kerülném az ilyeneket..;) énis ilyen voltam ( mármint pénzéhes nem!! ) de mondjuk én nem a saját korosztályommal foglalkoztam hanem idősebbekkel :D
2014. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mindenki olyan mint ahogy leírtad. Csak rosz helyen keresed. Mindig voltak ilyenek, csak az a baj, hogy az internet miatt még jobban beindult ez, sőt a média még jobban ki is emeli. Pedig vannak normálisak is rengetegen, csak ők normálisan töltik a szabadidejüket, nem pedig ezeknek a társaságában. Próbálj meg te is az ilyenektől inkább elszakadni és olyan társaságot vagy hobbit keresni amiben örömöd leled. :D

Ha valami sportot, hangszert vagy egyéb hasonló dolgot elkezdesz biztos olyan emberekkel hoz össze az élet akinek nem az élete értelme hogy a szülei és mások pénzéből lerészegedjen majd az utcán hányjon. Vagy ha anyagilag nem engedheted meg hogy valami ilyet csinálj akkor is mondjuk járj el futni valahova vagy hasonlók. Ott is rengeteg barátot tud szerezni az ember :)

2014. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem ilyen vagyok mégis ilyenek vesznek körül..
2014. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, be fogom tartani a tanácsokat, hogy nem törődöm a pénzéhesekkel, hanem a normálisakkal foglalkozom. Szoktam járni koncertekre, régebben jártak zeneiskolába is, csak sajnos ott is volt pár sznob, de nem érdekelt. Arra, hogy a koncertekre kell pénz, nincs gond. De az iPhone-re nincs, hiszen az majdnem 2havi fizetés, erre minden 2.fiataloknak van ilyen. Hogy lehet? de nekem nem fontos az iPhone, a gép bőven elég nekem.
2014. júl. 26. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ilyen vagyok és a barátaim sem ilyenek,tehát nem annyira ritkák a normális fiatalok,mint a fehér holló.
2014. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Én azt látom, hogy a mai fiúknak annyi pénze sincs, hogy időnként virágot vigyen a bartánőjének vagy meghívja egy fagyira netán moziba. És a lányok így is boldogan mennek, sőt ők fizetik a fiú nyaralását és mozijegyét is! Nekem ez a durva! És amikor ezt mondom a lányoknak, hogy miért nincs olyan fiújuk, aki néha vesz nekik legalább egy csokit vagy moziba viszi, nekem mondják, hogy milyen anyagias vagyok.
2014. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, jobb lett volna, ha ezt nem is vésed ide! Ez nem sablon, ez igenis igaz, és nem az oldalról szedtem. Bizonyára te azok közé a fiatalok közé tartozol, akiket kritizáltam. Bizonyára egy buta, trágár, neveletlen, milliomos lehetsz!!
2014. júl. 28. 17:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző válaszomat hagyjátok figyelmen kívül.
2014. júl. 29. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem a fiatalság hibája! Maguktól nem lesznek ilyenek, rosszul vannak nevelve.
2014. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Én,s a barátaim se gazdagok,nem iszunk,nem verekszünk(komolyan),s nem akarunk felnőttek lenni,nem vagyunk egymásra irigyek,de meghallgatjuk egymás tanácsait,s kapásból 30 emberről van kb.szó.16/F
2014. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!