Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A keresztszüleim nyitottak...

A keresztszüleim nyitottak nekem egy bankszámlát. Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam, hogy létezik, addig, amíg nem kaptunk egy levelet, hogy jelenleg mennyi pénz van rajta. Elmondtam a barátnőimnek, ők meg azt hiszik, hogy gazdag leszek, pedig egy olyan 200-300 ezer forintról van szó, és csak 18 évesen tudom kivenni. Onnantól kezdve elkezdtek mindig a kedvemben járni.

2014. júl. 26. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik róluk a kedvedbe járás, ha rájönnek, nem te vagy a aranytojást tojó tyúk.

Kezd megtanulni a valós életet. Magánügyeinket nem tesszük közszemlére.

2014. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az ilyen embereknek csak a pénz jár az eszükben nem kellet volna elmondani nekik ahogy valahogy megtudják szerezni futhatsz a pénzed után
2014. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden ember ilyen, de tény, hogy elég sok a pénzéhes. Mint esetedben. A kedves "barátnőid" bíznak benne, hogy nekik is cseppen a te pénzedből valami. Nézd a jó oldalát. Így legalább kibukott, hogy kik is ők valójában.
2014. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hűha most azt dörzsölik a kezüket,hogy vajon mikor tudnak megfejni a kedves barátnőid.
2014. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők valójában nem igazi barátnők. Örülj neki, hogy felismerted ezt.
2014. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még azt is hazudnám nekik, hogy gazdag leszek nemsokára. Azt mindig kitalálsz valamit, hogy még miért nem vagy az. Később vicces lesz, amikor koppannak.
2014. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!