Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten miért viselkednek...

Interneten miért viselkednek sokan barátságtalanul, és zárkózottan?

Figyelt kérdés
Ott miért nem szeretnek ismerkedni, mint ahogy élőben?
2014. máj. 15. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez kikre vonatkozik? Mert rám biztos nem.
2014. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs túl nagy gond, neten is elhet rengeteg emberrel beszélgetni.
2014. máj. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Sok rossz tapasztalat miatt is lehet, ilyenkor próbáld meggyőzni értelmes mondatokkal, indokolva, miért bízhat benned - ha nem képes egy esélyt sem adni, akkor egy bunkó paraszt, és nem érdemli a dühöt.
2014. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van pénzed zokszó nélkül LOL
2014. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
mert az internet által az emberek a misztikusság sötéten ártó és hazug leplét ölthetik magukra így mások nem tudhatják hogy kivel állnak szemben (mint én most itt :D)
2014. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Sokan nem tudom mit képzelnek,hogy megerőszakolom őket neten keresztül? Szerintük veszélyes... de ez hülyeség,mert mindenkinek joga van gondolkodni,ezt az anyjuk megtiltotta nekik még kisbaba korukban.Milyen sajnálatos,ugye? Azóta félnek az élettől.
2014. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
azért mert jobb félni mint megijedni az gyilkosok/pszichopaták/nem erőszaktevők mind kedves embereknek néznek ki akikben meg is lehet bízni...így minek ismerkedjünk idegenekkel ha megvoltunk eddig nélkülük is :)
2014. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom a hegyi életmódot egy tanyán,elzárva a külvilágtól.
2014. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz emberismerőnek kell lenni ahhoz,hogy valaki ennyire féljen mindenkitől.
2014. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy miért akarjak én interneten keresztül ismerkedni akárkivel is? :D
2014. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!