Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha 13 évesen...

Tényleg gáz, ha 13 évesen 'Garage' póló van rajtam? 13l

Figyelt kérdés
Imádom Essemmet, Berseewalkot, Ak26-ot stb... Akkor miért ne vehetnék fel ilyen pólót? Rengetegen leszóltak miatta, hogy 13 évesen nem ilyet kellene hallgatnom... Közben ha meghallgatnák egy két számukat, rájönnének, hogy nem is mindben káromkodnak. Meg hogy nem értem, hogy miről szólnak a számaik... :D Attól függetlenül, hogy 13 vagyok, elég jól megértem. :) És imádom őket. Vagy tényleg gáz, ha ilyen az ízlésem, 'Garage' pólóban járok, és őket hallgatom?

2014. júl. 26. 22:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
kinek mi az ízlése! De azt tudnod kell ha, pl találkozol 17-18 éves rajongókkal keményen elkezdenek majd leszólni.
2014. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Az én polóimon meg a kedvenc rockbandáim vannak... már cikizték le az AC/DC-s polóm, de nem érdekelt, mert én imádom! :D

Téged se érdekeljen ;)

14/L

2014. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az emberiség 90%-a normális pólót visel. Gáznak nem gáz, csak egy kicsit furcsán fognak nézni rád. Nem gáz,de menőbb sem leszel benne az biztos.
2014. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
27%
Azért gáz, mert egy szarfos divat lett a Bukta Zsófival együtt. Ma már rengeteg emberen van Garage -os cucc főleg ilyen pávákon.
2014. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én nem azért hordom, hogy 'menőbb' legyek. Hanem azért, mert nekem ez tetszik. :) 4-es! Nem kellene általánosítanod, mert nem csak a 'pávák' hordanak ilyen pólót. Azok is, akiknek tényleg ez a stílusuk. Amúgy engem abszolút nem érdekelnek azok, akik ezért leszóltak... Köszönöm a válaszaitokat! :) 2-es, nem is kell, hogy érdekeljen. Mindenkinek más az ízlése, ezért szerintem senkit se kéne leszólni... csak mert neked ez nem tetszik... Csak sajnos van pár bunkó, akit ez nagyon nem érdekel. :/
2014. júl. 27. 09:55
 6/31 anonim ***** válasza:

"Azok is, akiknek tényleg ez a stílusuk."-->nagyszerű stílusod van, anyád mit szól hozzá!?


"mert nem csak a 'pávák' hordanak ilyen pólót."-->99.9%-a páva+facebook-os tini ribi

2014. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85-90% ban pávák hordják. Facebook on is csak ilyet látni, városba/suliba is csak pávákon látom, persze elhiszem, hogy nem csak ők, de döntő többségben ők. De hát aki nem divat miatt hallgat rap et, elhiheted, hogy nem a gagyi Essemm meg Bukta -t fog hallgatni, hanem inkább egy Tkyd, Rhino, Funktasztikus -t, akik legalább valami értelmeset is tudnak közölni, nem csak a jó csajok, drága ruhák meg klippek meg gagyi szövegeket, mint a mutatom a fukkot -ba...
2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Értelmes kommenteket nem is kapok? Essemm miért lenne 'gagyi'? :D Attól, hogy neked nem tetszik, még nem az... ;) Több 10000-ren vannak, akik szeretik, felnéznek rá. Leszarom, hogy mit gondoltok, azért is felveszem a Garage-s pólómat. Sőt... Rendelek még párat. :D
2014. júl. 27. 20:44
 9/31 anonim ***** válasza:
Heló, nekem 4 RTM-es pólóm van, nem nagyon szoktak beszólni, néha megkérdezik az osztálytársaim, akik egyébként utálják az RTM-et, hogy "hé ez má megin miszterbasztás póló?" mondom igen, nézd meg, ide van írva. A Garage pólóval az a baj, hogy elk#rvult. Manapság már mindenki azt hordja, mert az milyen menő, meg mindenkinek az van, így már nehezebb megkülönböztetni a divathallgatókat a real-ektől. Én is láttam páva gyereket Garage pulcsiban, ne tudd meg hogy nézett ki. Számomra teljesen egyértelmű, hogy ha szeretsz egy előadót, akkor támogatod, és megveszed az általa gyártott ruhákat. Szóval nyugodtan hordd és ne foglalkozz az emberek negatív véleményével. És nekem nagyon bejön, ha egy lány ilyen ruhákat visel és ilyen a stílusa, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.:)
2014. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Végreee... :D Egy normális válasz. Köszönöm! :)
2014. júl. 29. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!