Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnának az emberek, ha...

Mit szólnának az emberek, ha 14 évesen Nagymagyarországos póló lenne rajtam?

Figyelt kérdés
Vagy medál, kulcstartó, ilyesmi.
2011. aug. 28. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én meglepődnék és elgondolkoznék, hogy vajon tudja-e miket hord, miket jelentenek, vagy csak "divatból" vette fel őket.
2011. aug. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az első.
2011. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
50 évesen is szánalmas lenne. Nem attól hazafi vki ha ilyen szarságokat hord, vagy elmegy retek kárpátia koncertre -.- Menj segíts a határontúli magyaroknak, alapíts pártot, szíts forradalmat, bánts cigányokat inkább.
2011. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, feltéve ha tényleg érti a helyzetet
2011. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen osztàlytàrsam, de neki a személyisége is ilyen volt. Az a baj, hogy egy idö utàn nagyon fanatikus lett és csak az ellenkezöjét érte el azzal amit csinàlt. Senki nem akart vele beszélni, vagy rànézni mert egy idegesítö barom lett. És sok ilyennél ez a helyzet...
2011. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyha fel tudod fogni h milyen nehez hatarontulon, sajat helyzetemben romaniaban magyarnak lenni akkor vedd fel es legyel ra buszke hogy te nem tartozol azon barm0k koze akik elitelik a hataontuli magyarokat.Persze nem kell altalanositani, itt is sok rendes roman ember van akik elfogdjak pl azt hogy kulon iskolank van, kulon foglalkozaink es ezt jo dolognak tartjak, de aazerrt sok paraszt is van akkik azt se tudjak mi a trianon...
2011. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szánalmasnak tartanám.
2011. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szánalmas lenne, és én pl. nem szívesen állnék veled szóba.
2011. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!