Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha hiányzik...

Mit csináltok, ha hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

Szóval nekem is most nagyon hiányzik valaki. Igazából nem volt köztünk ÚGY semmi, de nagyon közel állt hozzám, nem tudom megfogalmazni, hogy mit éreztem, de vonzódást azt biztos, hogy nem. 2 éve nem beszélek vele, ritkán látom, alig gondolok már rá. Viszont kb. 2 hete láttam az utcán, és azóta nagyon sokszor eszembe jut, hogy mennyivel jobb volt akkor minden. Beszélni nem tudok vele (legelőbb csak ősszel) de nem is akarok.


Legszívesebben sírnék, mert nagyon hiányzik. (Természetesen nem 2 hete, csak azóta néha ez rám jön)


Ti mit csináltok ilyenkor? És én mit csináljak? Várjak, amíg jobb lesz? És 2 év elteltével ez normális érzés?


17/L


2014. júl. 27. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jutnak eszembe emberek, a múltból. Csak várom, hogy elmúljon. Megpróbálom elterelni a gondolataim.
2014. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem is ő hiányzik szigorúan hanem az akkori környezet és életed amire emlékeztet
2014. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!