Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok olyankor,...

Ti mit csináltok olyankor, amikor fogyóztok, és érzitek hogy hiányzik valami édesség és folyton arra gondoltok?

Figyelt kérdés
hogyan győzitek le a kísértést? hiába megyek át az érveken hogy miért szeretnék vékony lenni,abban a pillanatban csak az édességre tudok gondolni. és olyankor nem elég egy falat.
2011. nov. 27. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem most az lebeg a szemem előtt,hogy itt a karácsony a sok süti meg minden aztán januárban szalagavató és ha telezabálom magam nem fogom tudni felvenni a kosztümöt amit varrattam.ennek ellenére nem tudom megállni,hogy ne egyek annyira sok stressz és mostanában:S
2011. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, én olyankor a kutyámnak/tesómnak szoktam adni amit megennék, és az olyan érzés mintha én enném.
2011. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi,a kutyásat kipróbálom legközelebb!
2011. nov. 27. 17:59
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Nehogy már a kutyádnak add oda az édességet. Agyvérzés elér az ilyen válaszoktól. Nyugodtan edd meg, nem oszt vagy szoroz. Nem fogsz 6 kilót hízni! Én ha nagyon sütis vagyok megeszek egy tepsi zserbót és 5 deka ha felmegy. Ha iszok hozzá 1 liter kólát, akkor 2 kiló is, de le is jön gyorsan, + én koplaltam sokáig, így minden deka megragad rajtam ha befalok. De nem baj, az a +2 kiló semmi. Ha sütis vagy, egyél.
2011. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
itt most nem arról van szó hogy mennyit hízok tőle,hanem hogy nem fogyok és hiába voltam kitartó egész héten,mert az a fél kiló ami lemenne meg is eszem,és minimum 10 kilót szeretnék fogyni
2011. nov. 27. 18:06
 6/19 anonim ***** válasza:
én ilyenkor ettem egy kicsit a kívánt dologból és aznap biztosan edzettem még talán többet is.
2011. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Fecó79 ***** válasza:

Nyugodtan egyél meg 1-2 szelet sütit, vagy egy szelet csokit, ha kívánod.

Én magam is iszonyúan édes szájú vagyok, nagyon nehéz ennek ellen állni.Minél jobban tiltja a szervezet számára az ember, annál jobban fogja kívánni.Aztán azt veszed észre, hogy megettél 2 táblával egyszerre...

Próbáld meg a napi kalória mennyiségbe betenni az édességet.

Pl, egy szelet Sportcsoki 150 cal.

Nekem sikerült, és mégis lement 34 kg.:)

2011. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Fecó79 ***** válasza:

Hozzá teszem, a karácsony igazi kihívás lesz részemről is.

De megmondtam itthon, hogy csak nagyon minimális mennyiségű édesség és sütemény legyen itthon...:D

2011. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

A) fogj egy kést, és keress meg egy "élelmiszermaffia" felelőst, és kezdd el csiklandozni (a pengével) a talpát. mert nem másért alakult ki bennetek a cukorfüggőség, mint az társadalom élelmiszerellátását befolyásolni képes emberek döntései miatt.

B) variáció, egyél 2g c-vitamint, zöldséget gyümölcsöt + kiegészítést, így megoldod a hiányt ami az édességéhséget okozza, és bár továbbra is X ember jól fog járni azon, hogy sok sz.ar édes szemétre szoktatják a lakosságot, te szépen lassan tudatosan levedled a cukorfüggőséget.

2011. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ismerős, mert én sem bírom édesség nélkül. :)

Én ilyenkor úgy oldom meg, hogy veszek magamnak pl. egy Kinder tojást, vagy egy Sport szeletet (a lényeg azon van, hogy egy darabot, és nem tábla csokiból), és azt mondom, hogy ezt most megehetem, ettől nem fogok elhízni, sőt, a fogyást sem hátráltatom. De többet, mértéktelenül nem szabad.

Ez nekem bevált, két-három naponta egy kis csoki pedig tényleg nem árt meg, megkockáztatom, hogy még jó is! Nem tudom ugyanis, hogy más is így van-e vele, de sokszor egy pici csoki jobban elveszi az éhségem, mintha megennék egy tál ételt.

Süteményekkel ugyanígy vagyok, pl. egy darab kókusztekercs, vagy zserbó... Semmi baj nem lesz tőle. :) (Persze nem minden nap, hanem mondjuk egy héten egyszer, vagy ilyesmi.)

2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!