Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok, ha mágányosa...

Ti mit csináltok, ha mágányosak vagytok és hiányzik valaki az életetekből, de azt a valakit még nem találtátok meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem vagyok szomorú emiatt, de sokat gondolkodok ezen, és így jobban megismerem magam. Megbeszélem az olyanokkal akik ugyanúgy vannak ezzel. Te is tedd ezt, beszélgess
2014. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élem az életem,ismerkedem,és majd egyszer csak megtalálom.
2014. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodom, meg próbálok ismerkedni ...
2014. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akad más tennivalóm, leugrok egy-két ulti partira. többnyire így keresem meg a vacsora árát.
2014. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálom valami mással lefoglalni magam. Bár most nekem leginkább a nyugalom hiányzik az életemből, így meg nehéz.
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézem a meccset.
2014. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gép előtt görnyedek és próbálom valahogy elütni az időt, ami egyre nehezebben megy... Valami hobbi kéne.
2014. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam keresni. Nem tudom, ti miért pótcselekedtek, mikor az nyilván sose vezet eredményre...
2014. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is magányos vagyok már 8 hónapja, és nagyon hiányzik nekem, még akkor is, ha szemét volt velem. Nem tudtam kitörölni a szívemből. Sokat gondolkozok és mindig arra jutok, hogy nem szabad ezen annyit görcsölni és erőltetni (most egy ideje interneten próbálkozom, de nem sok sikerrel), majd akkor jön, amikor nem is számítok rá, eddig is mindig úgy volt. Az a baj, hogy hiába beszélem meg ezt így magammal, amikor a környezetem (tudom, hogy jót akarnak) mindig abban erősít meg, hogy tenni kéne a boldogságomért. Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy hol? Bulizni nem járok, nem is vagyok híve az ottani ismerkedésnek, a baráti körömben sem találok senkit. Maradnak a társkereső oldalak, de azok annyira erőltetettek és egyre inkább nem hiszek bennük.

Én azt tanácsolom, hogy várjál türelmesen, járj el otthonról, keresd az ismerkedés lehetőségét.

2014. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!