Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyáron nem tudok találkozni a...

Nyáron nem tudok találkozni a legjobb barátommal. Nagyon-nagyon hiányzik. Beszélni is csak ritkán tudunk. Ti mit csináltok ilyenkor, hogy ne legyen olyan rossz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 18:57
 1/3 anonim válasza:
79%
Szia:) Velem is pont ugyanez van sajnos.:SS A legjobb baártom kiköltözött külföldre egy gimibe, ezért szinte egyáltalán nem tudunk beszélni. Én ilyenkor el szoktam menni vásárolgatni, vagy éppen tv-zek és netezek:) Sőt szerintem vannak más barátaid/barátnőid is, próbálj meg velük többet lenni, és amikor velük vagy, akkor nem fogsz arra a rossz érzésre gondolni:)
2013. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én sem tudok találkozni a barátaimmal főleg az osztályomból. Mi februárban költöztünk el 80 km-re mert apám ott kapott új munkát ami nagyon jól fizet neki és ugye egy jó házat is sikerült vennie nagyon jó áron.

Anyám is itt talált munkát mert ő ugye itt nőtt fel a szomszéd városban és a sok régi barátja közül van egy olyan aki vállalkozó és elég jól megy ott is a szekér.

Én kollégiumba költöztem mert már nem akartam erre a kis időre sulit váltani. Persze évközbe ott voltam sőt még hétvégén is. Nekem most annyiból jó hogy végre kedvem szerint tudtam berendezni, meg megcsinálni a szobámat, csak abban rossz hogy a szomszéd lányon meg a testvérén kívül szinte senkit sem ismerek itt, mert még alig voltam ebbe a kisvárosba, sőt még el is tévedek sokszor :S

Ez van, a barátaimmal én sem tudok nagyon el lenni velük. Én diákmunkát vállaltam egy közeli áruházba, legalább lesz egy kis pénzem meg ott megpróbálok megismerni velem egykorúakat hogy itt is legyenek barátaim.

A barátommal sajnos nemrég szakítottunk, részben ugye a távolság miatt is, mert ő is bejárós volt abba a városba ahol laktam meg suliba járunk és a kollégiumba nem mindig engedték be hogy együtt lehessünk, meg másrészt ki is hűlt ez a kapcsolat.

Én diákmunkával foglalom el magam nagy nehezen hogy mégis emberek közt legyek, meg mégse legyek egyedül.

Időnként befogok menni a szülővárosomban ahol eddig éltem, a barátnőimnél lehetek 1-2 napot is akár ha arról van szó csak sajnos ritkán kerül rá sor, mert nem olcsó az utazás, részben ezért is dolgozok.

2013. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! én nem vásárolok, 19/F vagyok. Legjobb haverom hiányzik... hogy együtt lógunk, hülyülünk, bulizunk.. szeptember 1-ig nem találkozhatunk. :(
2013. júl. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!