Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember akit...

Létezik olyan ember akit senki se tud szeretni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pl. engem tényleg senki se tud, még itthonról is kiraknának legszívesebben. 18/F
2014. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem létezik. Például ha úgy érzed hogy senki se tud szeretni (gondolom családi vagy baráti probléma) érdemes egy barátnőt beszerezni vagy barátot (pasit). Hidd el az jó gyógyír lehet ha nem valami hülye p#$csa aki átver
2014. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még annyit a válaszomhoz, hogy tőlem az emberek elfordulnak amint kapcsolatba próbálok lépni velük, lekoptatnak, barátnőre esélyem sincs mert a lányok csak röhögnek rajtam és rondának tartanak, ha interneten írok bárkinek azok meg főleg lekoptatnak.

Rokonaim nincsenek, itthon is utálnak, csak pár távoli, internetes haverom van, de nekik se lehetek túl fontos.

Szóval szerintem engem nem tud senki szeretni, legalábbis még nem láttam olyan embert, aki a szeretet leghalványabb jelét is mutatta volna felém.

2014. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3. Nem szabad így hozzáálnod, légy nyitott és laza. ;)
2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik. Aki maga nem tud szeretni, nem tanulta meg a családban, ezt hogyan kell, akkor nem fogják őt sem szeretni.

Meg kell tanulni szeretni és meg fog a helyzet változni.

2014. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös komment: ez hülyeség...

A kérdésre válasz: van ilyen, de azt saját maga alakította ki, hogy így legyen, valamint ha esetleg van valami veleszületett baja, akkor egyenes útja van a fent említett irányba.

2014. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!