Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy senki vagyok? 15/L

Egy senki vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

Nincs nyelvvizsgám, de alapfokon tudok németül(egy hónapja kezdtem), angolul és tudok beszélgetőszinten franciául, viszont a környezetemben mindenkinek megadatott a lehetőség, hogy letegyen min. egyet, engem nem vállaltak el, mert későn jelentkeztem, ezért nem tudtam egyet sem szerezni.

A mai társadalomban szinte minden kortársamnak a környezetemben van okostelefonja rajtam kívül. Én nem szeretnék, mert konzervatív vagyok ezért ki fognak közösíteni?

Nem szoktam nagyon kimozdulni, elmélkedős féle vagyok, több elméletem van, mint barátom, és nem vagyok népszerű. Ez adhat okot arra, hogy az új iskolámban se legyenek sok barátaim?

Talán depressziós is vagyok, viszont nem vagdosom magam és utána mutogatom a többieknek.

Eltérő világnézetem van, elvontabb vagyok, nehezebben fogok kapcsolatokra lelni?

Nem lesz senkim emiatt?

Folyton bántanak a kortársaim, azt tudom miért, de azt nem, hogy mi örömüket lelik ebben.

Egy senki vagyok a leírtak alapján? A felnőttek nagyon felnéznek rám, sokaknak adok tanácsot.

Nem értem a mai világot.

A családi viszonyomról inkább nem beszélnék, sok csapáson estem már túl.



Szóval tényleg egy senki vagyok?



2014. júl. 29. 21:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És azért jelentkeztem későn, mert nem hallottam a lehetőségről.
2014. júl. 29. 21:23
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Miután egy oldalt leírtál arról, milyen különleges vagy (mint minden más 15 éves), nem hinném, hogy komolyan felmerül ez a kérdés benned.
2014. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy egy senki, de meg kell tanulnod elfogadni önmagadat, és a körülötted levő világot és társadalmat is. Az, hogy "elvontabb vagyok", az sokaknál csak annyit jelent, hogy "zárkózott vagyok, nem beszélek nagyon másokkal, egy csomó időt töltök gondolkodással, és ezért a többieket lenézem". Nem mondom, hogy ez nálad is így van, de ez elég tipikus gondolkodásmód, és teljesen hibás - sem rosszabb, sem jobb nem vagy másoknál úgy általánosságban. Inkább azzal foglalkozz, hogy mik az erősségeid, és mik a gyengeségeid - próbáld megismerni önmagadat.
2014. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki egy senki ezt jobb ha tudod de ha van kitartásod és sose adod fel akkor elérheted hogy kevésbé legyél senki de egyébként hidd el a világon élők 99%-a senki a maradék 1% a feltalálók és azok akik neve fennmarad úgyhogy ne arra hajts hogy a sok idióta szemében jó legyél hanem hogy magadnak megfelelj. Ha egyetemre akarsz menni tanulj és sikerülni fog ha a nyelvek érdekelnek fejleszd magad és légy mindig jobb és jobb és ne azzal foglalkozz hogy lenéznek-e vagy sem. Az élet sajnos ilyen mindig lesznek akik segítenek majd és melletted állnak és mindig lesznek olyanok akik utálni és lenézni fognak inkább arra koncentrálj hogy az ilyenek azt lássák hogy erős vagy és sikeres és akkor hidd el megfogja őket enni még a sárga irigység is.
2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Folyton bántanak a kortársaim, azt tudom miért"

Tényleg tudod? Miért bántanak?

2014. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Folyton bántanak a kortársaim, azt tudom miért, de azt nem, hogy mi örömüket lelik ebben."


Szóval miért?

Amúgy dettó olyan vagy, mint én (szerintem). Zavarna ha privátba rád írnék? :))

2014. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

-nem a nyelvvizsga számít, hanem hogy tudod-e vagy sem az adott nyelvet


-ha nincs okostelefonod, az alapból nem gáz, viszont a társaságtól függ, hogy kiközösítenek vagy sem. ha nevesebb suliba mész, nem fognak kiközösíteni


-nem mindenki népszerű, ez is a közösségtől függ, hogy mennyire fogadnak el


-a te korodban az emberek 80%-a elveszettnek érzi magát, ez korral jár. annak az időszaka, hogy megismerd saját magad


-de, lesznek barátaid. az általános iskolát nagyrészt nem választhatod meg, viszont ha jól tanulsz, "elit" középsuliba kerülhetsz, ott a társaság is "elitebb" lesz, akik elfogadóbbak, nyitottabbak


-összegezve: nem vagy egy senki, mindenki egy egyéniség, csak még keresed önmagad

2014. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsga miatt aztán abszolút ne aggódj. Én felvidéki vagyok, itt nincs is lehetőség nyelvvizsgát tenni ilyen korban, mindenki érettségi mellé csinál..

Többi alapján sem vagy senki :) Soha ne akarj a többiekhez alkalmazkodni, az a fő, hogy te találd meg a boldogságod. Az meg nem a külső dolgoktól függ..

2014. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyzet az, hogy én már kiskorom óta értéktelennek érzem magam. Valahogy próbálok mindig valami jó dolgot csinálni, de ez nem elég a kortársaimnak.

Ez az érzés nem most alakult ki bennem. Amióta emlékszem, amióta tudom, hogy létezem mindig is így gondoltam.



Azért bántanak, mert nem úgy öltözködöm, csendesebb vagyok, talán csúnyább is (bár a külső relatív), tehát másabb vagyok.

Ezért nem nézem le őket és az embereket sem mert megértem mit miért csinálnak, de valahogy "félek" is tőlük. Talán ez a legmegfelelőbb szó erre.

2014. júl. 31. 15:25
 10/12 Flash! ***** válasza:

Szerintem te túlságosan is mereven beskatulyázod magad egy szerepbe, a nyelvtudás szerintem egyébként középfok alatt említést sem érdemel, olyan minthogy már majdnem tudok biciklizni...

Szerintem barátokra van szükséged.

A kérdés nyitott vagy e másokra, akik akár tényleg nem olyanok mint te?

A félelmed titkon nem attól van, hogy megváltozhat a világképed és akkor vajon milyen leszel?

Ha pár évvel fiatalabb lennék, verbálisan helyrepofoználak, hogy ne legyél már antiszociális :D

Engem is vert az élet(sokszor nem csak az élet).

Mégis azért normális lettem 26éves koromra szerintem.És ha bármit megváltoztatnák a múltamban attól más lennék jobb vagy rosszabb de nem én.

Tudok szeretni,de tudok utálni is,tudom mi a jó, tudom mit mit miért teszek.

Voltam már egyszerre szomorú de jókedvű is egyszerre, úgy hogy tegnap még szerettem azt akit egy perc alatt egy életre meggyűleltem.

De pozitív hozzáálás nélkül mi értelme lenne?

Az emberek olyanok amilyenné a hatások és döntéseik összesége teszi őket.

Te is olyan vagy,de milyen akarsz lenni, mi bánt mélyen legbelül?

2014. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!