Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a melegséget reklámozzák?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném hogy nem utálom a homoszexuálisokat. Teljesen normális dolog ha az ember nem szégyenli a nemi identitását. Azt viszont károsnak és nem normálisnak tartom hogy ezt reklámozzam. Leginkább persze az éjjel nappal Budapestre gondolok. Mert szerintetek az normális ha minden részben csajok smárolnak meg szexelnek. Jó nyilván srácként nem lehet rossz látvány. De ha arra gondolok hogy ezt a 13 éves unokaöcsém is nézi meg még ki tudja hány kvázi gyerek?

2014. júl. 31. 22:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
E z csak keleteurópában gond azt hiszem hetero vagyok , akiben nincs hajlam az úgysem válik azzá
2014. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Telefonon nehéz, bocs, így helyes:

Azt viszont károsnak és nem normálisnak tartom hogy ezt reklámozzák.

2014. júl. 31. 22:59
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nekik legalább normális lesz, és nem csinálnak belőle ügyet, ha ilyet látnak. Ettől nem lesznek melegek.
2014. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem normális. Teljesen egyértelmű hogy az RTL klub a rájuk kivetett médiaadó miatt hergelik a kormányt, csak a probléma az, hogy ezzel a fiatalokat károsítják. Régi probléma az RTL klubnál a kokain és a homoszexualitás.


Sajnos, ha egy milliárdos b*zi dönt műsorokról, akkor egy generációt tud megrontani könnyűszerrel.


Le kell tiltani, mert amit elkezdtek "ártatlanul" a Barátok Közt "Hoffer Misijével", azt most nagyiparban tolják az ÉNB-ben. Gyakorlatilag messze felülreprezentálják a homokosokat a társadalom valós arányaihoz képest.


Na de, ha Isten nem csak azzal figyelmeztet, hogy sok a pénzed, hogy kokaint használsz, hanem azzal is, hogy köpsz a társadalmi többségi elvárásokra. Legalább is az RTL klub egyes vezető beosztású embereinél.

2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Szóval természetesen normális. Ha felülreprezentáltak a melegek a tévében, akkor az emberek könnyebben fogadják el őket a társadalomban is.
2014. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Már a kérdés is azt mutatja, hogy ingerli feleslegesen a társadalmat. Persze, egy kérdező nem jellemzi a társadalom véleményét, de ezúttal messzire ment az RTL, nyilvánvaló a provokáció. Felesleges és kontra produktív.
2014. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Na az ilyen műsor pont neked való. Nem reklám lenne egyébként, hanem toleranciára nevelés. A baj az, hogy azért nem megy át az üzenet, mert mégiscsak egy népbutító tömeghipnózisos szappanopera az egész. De aki nézi, annak jó, akkor meg mi a probléma? Ne nézd.
2014. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
40%
Meleg vagyok, és örülök annak hogy a melegeket is kicsit ember számba veszik nemcsak a heteró férfiakat/nőket.
2014. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Múltkor két meleg pasi "házasodott" meg az Éjjel nappal Budapestben. először kicsit furcsa volt, hogy két pasi tartja a nyitótáncot a lagzin, de hát ez van... szerintem nem gáz, hogy ilyeneket adnak, legalább szoktatják a népet az elfogadáshoz. meg amúgy se tudunk sok mindent a melegről, mondjuk tuti nem az igazat mutatják a sorozatban. van meleg haverom, de nem merek vele ilyen dolgokról beszélni, nem akarom, hogy sértésnek vegye, ő meg nem hozza fel a témát, ha éppen együtt lógunk velük. én fiú vagyok, nem ítélem el a melegeket, de nem szeretem, ha valaki nyilvánosan smárol, legyen az hetero vagy meleg.
2014. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen normális. Miért kéne szégyellni a nemi identitását az embernek? Ez azt közvetíti hogy nyugodtan lehetsz önmagad, nem kell megjátszani azt, akit elfogad a társadalom, mert mindkettő természetes. Nem Jemenben vagy Szaúd-Arábiában vagyunk hogy halál járna érte, meghegyezném, ott is ugyanannyi a homokos, ez nem választható dolog.
2014. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!