Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a melegséget reklámozzák?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném hogy nem utálom a homoszexuálisokat. Teljesen normális dolog ha az ember nem szégyenli a nemi identitását. Azt viszont károsnak és nem normálisnak tartom hogy ezt reklámozzam. Leginkább persze az éjjel nappal Budapestre gondolok. Mert szerintetek az normális ha minden részben csajok smárolnak meg szexelnek. Jó nyilván srácként nem lehet rossz látvány. De ha arra gondolok hogy ezt a 13 éves unokaöcsém is nézi meg még ki tudja hány kvázi gyerek?

2014. júl. 31. 22:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
#11 szerinted a homoszexualitas es a pedofilia egy kalap? Nagyon el vagy tevedve.
2014. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem normális. Ideje lenne észrevenni, hogy az egész egy rohadt nagy provokálás, és egyre több problémát okoz. Olyan mint a zsidózások, nem lesz elfogadottabb a helyzet vagy jobb, csak rosszabb. Semmi bajom azzal ha egy ember meleg, de ezek a felvonulások, meg hogy egyre többen ezzel foglalkoznak, egyszerűen kifordul a belem. Eddig probléma volt, ha valaki meleg? Nem, amíg nem kezdődött ez a nagy feltűnési viszketegség.
2014. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
Úgy értve hogy egyeseknél. És ez csak a többi melegre nézve káros. Páran meg csak tovább szítják a tüzet, ugyebár a média...
2014. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen felesleges: ha nekik ez az életstílusuk, tegyék, de ne hirdessék, úgyis tudja sok ember, hogy ilyen is létezik. Káros irányba viszi a társadalmat ez, hogy rájuk terelődik szinte naponta a hír: sokan csak ki akarják próbálni, hogy milyen ez az élet, aztán sikeresen benne ragadnak. Mi lesz a következő? Nyilvános elfogadókampány az erőszakos életről, a családon belüli erőszakról, stb.
2014. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%

1.akit nem érdekel, ne nézzen tvt.

2.aki nem olyan, az nem lesz homo, akinek van hajlama rá az bi vagy homo identitását könnyebben felvállalhaja.

3.ettől nem lesznek értelmesebbek az átlag neonácik, de nem is nekik szól a műsor.

4.csak jogi úton lehetne erősíteni a szabadságot, de jelenleg nincs meg hozzá a társadalmi támogatás, és nem is lesz a következő 20 évben.

2014. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

"Mi lesz a következő? Nyilvános elfogadókampány az erőszakos életről"


Szerintem te valamit keversz. Ebben nulla erőszak van. Mitöbb, ebben szerelem van, nem erőszak. Valamit félreolvashattál.

2014. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%

Egy kamaszkoron átlendült vagy épp közepén levő srácnak két smároló csaj vonzó, a tv-nek meg teljesen jó, mert növeli a nézettséget. Szóval, igen ez valóban reklám, egy piár húzás és nem a valódi homoszexualitás reklámozása a célja.

Csak nőket említettél, ez is mutatja, hogy mennyire a férfi közönséget célozzák meg a fölösleges szexualitással.

Ha a műsorban lenne egy átlag leszbi pár, akik dolgoznak, számlát fizetnek, szerelmesek, lehet fel sem tűnne az embereknek, hogy ott vannak.

De a műsornak eleve nem az a lényege, hogy átlag embereket mutassanak, akkor a kutya nem nézné.

Ezért az összes karakter pocsékul kitalált és van kb 2-3 meghatározó tulajdonságuk, amik alapján azonosítani lehet őket.

Az egész műsor káros egy befolyásolható személyre.

2014. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
55%
én még egy reklámot sem láttam, ahol a homoszexulaitást reklámozták volna, viszont a heteroszexualitást annál inkább. szóval nem értem a hisztidet.
2014. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
Vicces, hogy a magyar médiának nevezett trágyaléből pont ez zavar. Ha a 13 éves unokaöcséd a tévé előtt ül és "valóság"-sókat néz, az már veszett fejsze nyele.
2014. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek tévét, pontosabban csak ritkán. Láttam egy keveset ebből a sorozatból. Értem én, hogy ők nem színészek, hanem amatőr szereplők, de az egész annyira olcsó. Nem sokáig néztem, mert nem bírtam hallgatni. Primitív, végtelenül primitív és bóvli. Olcsó. Ezek alapján képzelem, hogy a homoszexualitást is mennyire sablonos, sztereotip módon ábrázolja a "zseni" rendező. Nemzedék nő fel ezen az értéktelen semmin. Többi tévé csatornából is árad a nihil. Tudom, nem kell nézni.-Nem is nézem! :-)
2014. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!