Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy a barátnőm...

Normális hogy a barátnőm gyerekként kezeli a macskát?

Figyelt kérdés
Röviden a helyzet, három éve vagyunk együtt,összeköltöztün k egy éve kb, és most szereztünk egy macskát, én nem vagyok odáig érte, de neki nagyon kellett. Állandóan babusgatja, magát anyunak engem apunak nevez ha a macskához beszél. Gyerek téma szóba került már, de álandóan azt mondja hogy neki sose kell majd és másnak a gyerekével se nagyon akar foglalkozni, ha találkozunk olyan rokonnal akinek kisgyerek van. Szerintetek kell valamit csinálnom vagy ez normális? 26 évesek vagyunk mind a ketten.
2014. júl. 26. 13:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
23%

Hát ez nem teljesen normális a részéről.

Mert a gyereket nem lehet egy cicával pótolni.

2014. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Az oké, hogy nem akar (még? tőled?) gyereket, nem tudjuk pl. a munkahelyi, érzelmi, értelmi, anyagi helyzetetek minőségét.


Az, hogy így beszél az állatokkal...az furcsa, de nem gyerekként kezeli a macseszt szerintem. Nekünk hörink van, a tenyerünkön hordozzuk, a barátom azt mondja, hogy "na, anyád majd jön és etet:D". De ettől nem vagyunk elmebetegek, és nem a gyerek helyett van a höresz, nem fésülhető össze ez a két dolog egyszerűen.


27N

2014. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Majd, ha szül egy gyereket megáltozik, de ahogy írod, hogy nem akar gyereket, akkor kicsit gázos a helyzet. Miért nem akar gyereket?Nem túl rózsás így a helyzet. A macskával való bánása kissé beteges.Részvétem.:(
2014. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
lehet kezd elojonni belole az anyasag :) sot biztos! vagy csak annyira szereti azt a cicat hogy olne is erte..... de inkabb az elso :) csak nem akarja bevallani,esetleg nincs ra lehetosegetek.
2014. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem se normális dolog ez.Szomszédomba is a 23éves csak ugyan ilyen de ő viszi is mindenhová ahova megy.Mondjuk neki van 2gyereke akit nem ő nevel mert nem hajlamos a gyermek nevelésre mert fogyi.Sok ember igy szereti a kutyáját mondja a gyermeke lenne.
2014. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Aberrált, pszichopata viselkedés, amit írsz, nem normális. Keresnék egy kedves emberi lényt, egy nőt, aki hitvesed és gyermekeid anyja lehetne.
2014. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
A nyugati társadalomban bevett szokás, hogy a gyereket valamilyen házi kedvenccel pótolják. Gyereket nem akarnak, mert pénzbe kerül, a karrier egy részét be kell áldozni, nagyobb felelősség. Azonban az emberben van egyfajta utódgondozási hajlam, amit egy macsekkal az esetetekben le lehet vezetni.
2014. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, de egy nőnek soha se higgy ebben a tméában.
2014. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne normális? Itt egy dolog, ami nem oké, hogy a ti értékrendetek ilyen mértékben különbözik. Neki az állat(ok) fontosabbak, mint az önreprodukció, neked fordítva. Ha nem tudtok megegyezni, nincs keresnivalótok egymás mellett. Egyik emberre se lehet ráerőszakolni, hogy akarjon vagy ne akarjon gyereket. Biztosan meg van az oka rá, hogy miért így gondolja, ahogy neked is.
2014. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális szerintem. Én a volt házi állataimat is úgy kezeltem, mintha a gyerekeim lettek volna. Védtem őket, babusgattam, imádtam őket. Jó, az igaz, hogy még csak 14 éves vagyok, de meg tudom érteni. Gondoskodtam róluk, és ők voltak a kincseim. Amikor tovább kellett adni őket, akkor pedig azt hittem meghalok. Picit túlzás, ahogyan ezt írom, de tényleg nagyon ramatyul voltam akkor. A mosolygós lányból egy időre egy síró, szomorú, közömbös csaj lett. De már jól vagyok.


Szóval normális szerintem. :)

2014. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!