Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Badison Beer csak szerintem...

Badison Beer csak szerintem egy kis 15 éves r****c?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Bármelyik képére ránézek kacsacsőre van rajta, nem mellesleg arról a 2 kilónyi sminkről es a push-up meltartojáról, olyan érdekes, ha póló vagy sima ruha van rajta 3x akkora a melle mint mikor bikiniben van (érdekes).15 évesen miert kell igy viselkedni? Szánalom. Hozzátéve azt hogy Nála 3-5 évvel idősebb pasikra mászik rá (Pl: Justin Bieber, Carter Reynolds, Cameron Dallas) Hat engem nagyon irritál a viselkedése es az a Conchitás feje.Csak gratulálni tudok neki meg ha hozzá hasonló kis elkényeztetett tinisztárnak!...

2014. aug. 1. 07:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem az a szánalmas hogy 3-5 évvel idősebb pasikra mászik rá, hanem az hogy ő még kiskorú és nagykorúakra mászik rá* Ezért igazán csak gratulálni tudok neki -.-
2014. aug. 1. 07:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted. Én azt sem tudom ki az. Miért foglalkozol vele?
2014. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki az? Mondjuk Beer a neve, az meg sose rossz.
2014. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozom vele mert mindenhol ott van a nagy képe...

Facebook, Twitter, Instagram

Akár hová nézek fel mindenhol a képét kell bámulnom, pedig még csak be sem követtem sehol -.-

2014. aug. 1. 08:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes tinisztár ilyen. Lehet tehetségük van, de eszük az nincs.
2014. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak legalább tehetségük lenne. De a legtöbbnek az sincs, csak anyuka elintézett nekik egy-két dolgot, aztán most verik magukat, mintha elértek volna bármit is
2014. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ennek a lánynak szerintem nincs sok tehetsége..

Írnak neki egy alapból szép dalt amit nem tud elénekelni és mellé még a videó klippbe is olyan dolgokat rak ami egyáltalán nem illik bele.

2014. aug. 1. 13:07
 8/12 anonim válasza:
45%
Igen, tényleg egy tehetségtelen senki -.-
2014. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
6%
egyetértek... olyan idegesítő.. meg az a videó ahol megujjazza magát. hogyismondjam undorító. meg olyan idegesítő, hogy Camre, Hayesre és Carterre is rászállt.. egy világi k****
2014. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9%
Végre!! Ezek szerint nem csak én vagyok igy vele!:D
2017. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!