Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Badison Beer csak szerintem...

Badison Beer csak szerintem egy kis 15 éves r****c?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Bármelyik képére ránézek kacsacsőre van rajta, nem mellesleg arról a 2 kilónyi sminkről es a push-up meltartojáról, olyan érdekes, ha póló vagy sima ruha van rajta 3x akkora a melle mint mikor bikiniben van (érdekes).15 évesen miert kell igy viselkedni? Szánalom. Hozzátéve azt hogy Nála 3-5 évvel idősebb pasikra mászik rá (Pl: Justin Bieber, Carter Reynolds, Cameron Dallas) Hat engem nagyon irritál a viselkedése es az a Conchitás feje.Csak gratulálni tudok neki meg ha hozzá hasonló kis elkényeztetett tinisztárnak!...

2014. aug. 1. 07:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó hangja van, pár számát szeretem hallgatni,amugy személyesen irmered? Ja nemhiszem! Irigy vagy gondolom a kis helyes bich pofijáért, te aztán biztos tehetségesebb vagy meg szebb, és az interneten azt szűrsz le amit akarsz, én is simán félre ismehetek egy embert aztán kiderül hogy bírom enyit erröl no meg ha valami nem tetszik nem kell nezni elobb utobb minden lecseng.
2020. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
59%
Nem a saját dolga hogy mit posztol vagy milyen melltartót hord? Nem kell vele foglalkozni hogy milyen. Ha meg mindig a képeit látod akkor talán kövesd ki.:)
2021. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!