Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsban?

Ti hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én igen :) persze mi alakítjuk a jövőnket... de szerintem mégis eleve elvan rendelve... ha A utat választjuk ez történik, ha B-t akkor ez :)
2014. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint az első :)
2014. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapvetően realista ember vagyok, azt pedig, hogy előre el van rendelve a sorsunk, és meg vannak írva a forgatókönyvek, nem tartom túl reálisnak. Mindenki a maga sorsának a kovácsa. Ha nem tanulsz, csöves leszel, de lehet hogy attól, mert tanulatlan vagy, nem leszel csöves, mert olyan kapcsolataid vannak. Lehet, hogy tanulatlan vagy, de a barátod épp egy maffiózó és bevesz a bandába. Vagy cége van és munkát ad. Vagy segítesz valakin, aki később meghálálja. Ahogy az is lehet, hogy 2 diplomával krumplit sütsz a McDonaldsban. Szerintem ez inkább szerencse és emberi tulajdonságok kérdése.
2014. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Szerintem mindenki a saját döntéseivel irányítja az életútját. Abban, hogy meg van írva, nem hiszek, mert a döntés az én kezemben van, hogy merre indulok tovább.
2014. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen: van, akinek jó, van, akinek rossz sors van valahol előírva, és bármennyire akar ezen változtatni, nem megy. Sajna tapasztalatból mondom.
2014. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as leírta az én véleményem is
2014. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem és úgy tapasztalom, hogy a sorsnak vannak áramlatai, amik közül néhányat kiválaszthatsz magadnak hosszabb-rövidebb időre. Vannak jó tanulsággal szolgáló történetek és jó irányba fejlesztő nehézségek, amiket hasznosíthatsz, vagy elutasíthatsz. És van a rengeteg szopóág, ami azoknak marad, akik nem akarnak tudni erről.
2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2014. aug. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!