Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Hogyan telnek a...

Huszonévesek! Hogyan telnek a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés

Tanultok még? Vagy dolgoztok?

Mit csináltok hétközben? És hétvégente? Párkapcsolatban vagytok? Mikor találkoztok a párotokkal?


Szüleitekkel milyen a viszony? Beleszólnak a dolgaitokba?


2014. aug. 4. 09:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%
Párommal élek külföldön, dolgozunk mindketten, már nem tanulunk. Minden nap 4.30-kor kelek, megyek dolgozni, és olyan délután 5 körül érek haza. Párom szintén. Utána házimunka, fürdés, vacsi, filmnézés, összebújás, alvás. Hétvégék szabadok, olyankor vagy hazautazunk szülőkhöz (havi 1-2szer), vagy csinálunk itt valami tartalmasabb programot, amire hétköznap idő és energia híján nem futja. Szülőkkel jó a kapcsolat, mióta külön költöztünk :D Semmibe nem szólnak bele, illetve ha mégis, az csak tanács, javaslat, nem utasítás, hiszen felnőttek vagyunk, csak csinálunk amit akarunk. Miért, nálad milyen a helyzet?
2014. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%
Szia. Én most fejeztem be a sulit,és elkezdtem dolgozni nemrég,igaz hogy nem a szakmámba de legalabb van munkahelyem. Reggel 8 órától kb 3 vagy 4 ig dolgozok,utana otthoni teendők. Hétvégén vagyis szombat délelőtt is munka van délig,utaná délután megyek a szüleimhez,este barátok. Párkapcsolatban élek lassan 3éve, és 2 éve a barátommal lakok. Szüleimmel jobb a kapcsolatom miota nem velük élek. Hetente kétszer járok haza,és nem szólnak bele a dolgaimba. Azt hiszem mindenre válaszoltam:)
2014. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

24 éves vagyok, májusban mentem férjhez 7 év után. Egy helyen dolgozunk,minden héten hétfőtől- péntekig 8 órában( túlórában 10 órát, ha hétköznap nincs túlóra ,de akciós a hét akkor ritkán szombaton)

Munka után itthoni teendők aztán pihi.

Minden hétvégén az épülő házunknál segédkezünk nagybátyámnak , mi 3-man húzzuk fel az egészet, február óta, nagymamám hátsó telkére, leválasztva.

Szeptemberben költözhető, hitelmentes.

Utána valószínű hétvégén is pihi lesz, vagy program.

Szüleim nem szólnak bele semmibe, főleg hogy nagyrészt nagymamám nevelt, de ő se, inkább segédkezik az elképzeléseinknél.

2014. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én 21 vagyok, és dolgozom lassan 1 éve, szülőkkel lakom még.

Eléggé beleszólósak még, de lassan szeretnék költözni, bár tudom nem tetszene nekik. 2 éves kapcsolatom van egyébként.

:)

2014. aug. 4. 09:35
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
26 vagyok. munka nincs, suli nincs. baratok elkoltoztek...vagy bmi.mas...pasi nincs...
2014. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
45%

26 vagyok es dolgozok, a szuleim lakasaban elek sajnos egyedul mert tavaly egy balesetben meghaltak (a kapcsolatunk jo volt foleg anyuval)

Parom nincs baratok is kevesen. Egyedul szoktam moziba jarni vagy a kutyammal setalni.

2014. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
25 vagyok, van még 1 évem diplomáig. Tanulok folyamatosan, mellette melózom, bedolgozok, vagy szakmán kívüli kisebb melók. Albérletben lakkom, barátnőm meg nincs.
2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, nemrég kaptam meg a levelet, hogy felvettek az egyetemre. Emiatt boldog vagyok. Mivel kimerültem az érettségiben, sokat pihenek, de aktívan, sokat olvasok, rajzolok, filmeket nézek, és segítek anyukámnak pl főzés, takarítás, stb. Ma szépen kitakarítottam a fürdőszobát.

Párom még nincs, nagyon szeretnék egyet, aki önmaga, de egyetemig megvagyok szinglin is.

A szüleimmel jó a viszony, büszkék rám, hagyják, hogy azt csináljam, amit szeretek, de szerencsére mindig tudatják velem, ha helytelen úton járok.

2014. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15785 km-re lakom a szüleimtől, így nem szólnak bele az életembe. Párommal élek, mind a ketten dolgozunk hétköznap. Hétvégén pihenünk, ha jó idő van akkor a tengerparton vagyunk, kirándulunk. Sokat vagyunk hétköznap a baráttokkal. Vasárnap a szülőkkel beszélünk interneten keresztül. Most tervezzük szeptemberbe a haza látogatást 7 év után. A szülőkkel nagyon jó a kapcsolatom.
2014. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Le vagyok szavazva, mert házas vagyok és jobb mint neked/nektek ? :D ilyenekért nem kelletek senkinek ;D
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!