Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a cigányok akik rendszere...

Azok a cigányok akik rendszeresen járnak dolgozni, nem szolgálnak rá az elítélésre?

Figyelt kérdés

Egy multinál vagyok most, ahova utóbbi időben meglepő mód nagyon csinos, fiatal cigány csajok jöttek melózni, akikből ki sem nézném hogy megfognak egy szikét, vagy csavarozó gépet.

Elvétve látom őket, nagyon dolgosak, figyelnek is a feladatukra, szóval ők olyan példásnak számítanak mint mi?


2014. aug. 5. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
nekem édes mindegy hogy milyen a nemzetisége, vallása, véleménye, vagy bármije, nekem csak az a fontos hogy normális-e, tehát hogy el tudja-e fogadni a társadalmi normák nagyját, és van-e becsülete, és milyen a viselkedése, ha ezek kielégítőek, akkor nem ítélem el, sőt manapság egyre több az idióta bidámbidám, így egyre tiszteletre méltóak a normális Emberek.
2014. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Értelmes ember nem az alapján ítél hogy ki milyen nemzetiségű, honnan származik, vagy milyen a bőrszíne... elég körülnézni hogy mennyi selejt magyar ember van... akkor most minden magyar selejt miattuk? Én nem hinném.
2014. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tettek alapján ítélj, az hogy ki minek született csak "szerencse" kérdése.
2014. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemszámít ki milyen nemzetiségű csak az hogy milyen ember. Ahogy írtad szorgalmasan dolgoznak stb, szerintem ez példaértékű, ha ilyet látok nekem eszembe se jut hogy milyen nemzetiségű mivel tök mind1. Én nem vagyok cigányvédő sem, szerintem minden ember egyenlő és az alapján lehet csak is megítélni amit tesz.
2014. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

És aki nem dolgozik rendszeresen azt elítéljük? Én majdnem egy évig munkanélküli voltam, mert nem találtam állást. Pedig nem vagyok cigány. Akkor most velem mi van? Vagy ez csak a cigányokra érvényes? És az a politikus, aki évente kétszer néz be a parlamentbe,de a több milliós fizetést felveszi, plusz sikkaszt is hozzá még egy kicsit? Ez munkakerülésnek számít? Van valami szankciója?


Nekem nagyon igazságtalannak tűnik ez a kategorizálás: Na jó, azt még nagy kegyesen elnézzük neki, hogy cigány, de akkor dolgozzon ám! Kettős mérce. Ráadásul azt mindenki elfelejti, hogy nem azonos eséllyel indul egy tanyán lakó, nyolc általánost végzett cigány lány, akinek már két gyereke van, mert az abortusz ugye bűn, és egy nőnek kötelessége...stb. Őt ki venné fel? De ha még azonosak is a körülmények: Mondjuk felvételizel te, ötös diplomával, két év szakmai tapasztalattal rendelkező echte fehér magyar ember, és egy ugyanilyen cigány. Na, vajon kit vesznek fel? Ez olyan ki nem mondott előny, amit gyakran elfelejtünk, amikor szidjuk a munkanélküli cigányokat.

2014. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem azzal van baj ha nemtud elhelyezkedni hanem azzal ha nem is akar inkább a bűnözést választja én erre gondoltam amikor ide választ írtam.
2014. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A másik meg hogy fiatalon minek baszatja magát teherbe valaki? Ki kötelezi rá?
2014. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Az utolsó két válaszommal a 6-os válaszadóra reagáltam
2014. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy tanyasi, tanulatlan lány életéből sokszor kimarad a szexuális felvilágosítás. Nem kötelezik a szülésre, de nem is tud, vagy nem is foglalkozik az alternatívákkal. Ha elszeretne helyezkedni, nagy hátránnyal indul egy ilyen nő. Nő is, cigány is, gyereke is van.


Én személyszerint nem nemzetiség, etnikum alapján ítélek. Hülyeség. Az én munkahelyemen is vannak cigányok, normálisan dolgoznak, diplomájuk van, nem hülyék, nem putriban élnek, mégis bszogatják őket, csak azért mert cigányok. Az ilyen emberek kihúzhatnák a fejüket a seggükből. Ők az elsők, akik sírnak, panaszkodnak mikor a tanulatlan, idióta rokonaik/barátaik beszopják a külföldi melókat, esetleg kiközösítik őket, mert bevándorlók.

Az nem kérdés, hogy van -e kettősmérce. A szomszéd alkesz öregembert senki se szidja, nem mondják rá hogy naplopó, pedig össz-vissz van vagy 10 ledolgozott éve, 60 fölött. Ha ezt megcsinálja egy cigány, egyből megy a sírás-rívás.


Elvakult idióta, aki ezt nem veszi észre. Igen, tudom hogy sajnos a cigányok jelentős többsége nem hajlandó legálisan munkát vállalni, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyes cigányt el kell hordani utolsó tolvaj gcinek.

Az #1 válaszoló szintjén van sajnos egy átlag ember, a bőrszínt látják a személyiség helyett.


Azt még egy "értelmes" Jobber sem magyarázta el nekem, hogyan segíti a cigányok asszimilálódását a kollektív bűnösség támogatása, és a faji megkülönböztetés.

2014. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj 6-os te kinek akarod beadni, h nem vagy cigány?

Olyan szinten lerí, h az beszarás...

Egyébként nem csak Magyarországon, hanem az egész világon ez a helyzet, szal itt elsősorban a cigányokkal van a baj...

2014. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!