Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttektől: a kötelezőkön...

Felnőttektől: a kötelezőkön kívül (rezsi, főtt étel, megtakarítás, bérlet, autó, gyógyszer, gyerek, állattartás) mennyit költötök magatokra kb hetente?

Figyelt kérdés

tehát pl amit csak úgy vesztek.

pl reggeli péksütik, kávé, vagy akármi a boltban

vagy ha javíttatni kell valami kisebb dolgot, de rendszeres (pl hol ez romlik el, hol az)vagy sportra, szórakozásra


szóval azok a mellékkiadások érdekelnének, amiket esetleg lehet halogatni ha beütne a krakk


kíváncsi vagyok arra is, szerintetek heti 10.000 ből lehet élni?


2014. aug. 6. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Havi 10-15 ezer Ft. Nem hetente költök x Ft-ot.

Kb.: 2-5 ezer Ft a ruha, plusz hazajárni a szülőkhöz.

2014. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy az általad "kötelező"-nek nevezett dolgokon felül ha van heti 10 ezrem az elég-e? Bőven! Pedig dohányzom is!
2014. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"heti 10.000 ből lehet élni?"


Ha ez ahogy már írták, a kiadásokon felüli heti 10 ez már kifejezetten luxus kategória manapság.


De alapvetően heti 10 ezer az elég kevés pénz a megélhetéshez, nekem kb csak kajára, meg bevásárlásra elmegy ennyi, és akkor még nem fizettem rezsit, nincs kocsim, stb.

2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én alig jövök ki 10 ből :(
2014. aug. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!