Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, ha zuhog az eső,...

Az normális, ha zuhog az eső, akkor valaki ül a kocsiba a ház előtt, amíg el nem áll?

Figyelt kérdés

A férjem csinálja ezt.

Nekem nincs kocsim, gyerekkoromba se volt, nem vagyok hozzászokva ehhez, hogy úgy csinálunk, mintha cukorból lennénk és megárt egy kis eső. Ennyi erővel soha nem mehettem volna sehova esőbe, se iskolába, se munkába se sehova, mert(ha) esik....


2014. aug. 6. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem, miért olyan nagy probléma ez? Ha nagyon szakad az eső, mi is várunk kicsit a kocsiban, hogy hátha elcsendesedik, legalábbis ha nincs nálunk esernyő. Pedig én is mentem már gyalog sokszor esőben, nyilván más, ha siet valahova az ember.

Ha nagyon zavar, akkor tartsatok esernyőt a kocsiban és akkor kiszállhat anélkül, hogy bőrig ázna.

2014. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha Medárd napján esik, negyven napig esik...

Az első napokban még elmenne egy mekdrájvba, de ha már kifogyott a benzin néha azért etesd meg! ;-)

2014. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
van a kocsiban ernyő és ennek ellenére....
2014. aug. 7. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!