Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem hajlandó semmilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem hajlandó semmilyen programon részt venni ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiúnk gyermekünk meg egy 10 hónapos lányunk, én vittem a fiúnkat focimeccsre, meg vízilabda meccsre, amit nagyon élvezett,a férjem közölte, hogy ö nem szereti a sportokat nézni, elviszem a fiúnkat cirkuszba a férjem közölte ö nem szereti a cirkuszt, babamuzsikára se jön el, se fiúnknál nem jött el meg most a lányunknál se, Balatonra nem szeret lemenni, fel se merül benne, hogy a fiúnk úgy szeretné ha ö is részt venne mindenen, nagyon szereti az Apját. Szóval mindenre csak én viszem a gyerekeket, ö meg sehova nem jön velünk. Ti mit tennétek?

2014. júl. 31. 09:37
1 2
 1/20 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Én azt nem értem, hogy miért ő a férjed, ha nincs közös érdeklődési körötök? Mi kötött össze benneteket a gyerekek születése előtt?
2014. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hiába van lepontozva az első, igaza van

ha a nagyobbal is egyedül mentél mindenhova, kellett még egy?

2014. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg valami olyan program, amit o is elvezne? Nekem pl a felsoroltak egyike se jon be, de mondjuk egy különlegesebb játszótér, vagy egy mozi tetszene.
2014. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem szereti ezeket, és? Attól még az apjuk, néha elmehetne velük (sőt, de ne várjunk el túl sokat a férjedtől...). Szereti a férjed egyáltalán a gyerekeit? Szokott velük foglalkozni?
2014. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell olyan programot ráerőltetni, amit o nem szeret. Ha az anya szereti a cirkuszt, vigye o a gyerekeket. Az apa olyan programot csináljon a gyerekekkel, amit o is élvez. Nem kell mindent négyesben csinalni.
2014. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

5: azért van itt program dügivel, apucinak nem jó egyik sem.

meg nekem az jött le, hogy ő nem is viszi sehova a gyerekeket

2014. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

Aha. "Program dögivel".

Na lássuk: focimeccs, vízilabda meccs - nos, hogy ez mennyire valo egy 3 évesnek, azt nem boncolgatnám, maradjunk apukanal: nem érdekli a sport. Ez miért baj? Engem se, sot, a férjemet se.

Cirkusz - alapból nem egy 10 hónapoknak valo, max a 3 eves élvezi, en unalmasnak tartom

Babamuzsika- ez max ős anyáknak megfelelő program, nem egy felnott embernek

Balaton- katasztrófa.

Tehat a "van itt program dögivel" kereken 5 program volt.

Létezik meg olyan, hogy mozi, kirándulás, játszótér túra, vidámpark, állatkert, bicajozas, stb

2014. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

ja apuka töri kezét lábát hogy most hétvégén ő viszi el a gyerekeket moziba :D

megcsinálni megcsinálta, de foglalkozni nem akar velük, ez az igazság. az első után is látszódott, "de majd ha kettő lesz, megváltozik"

2014. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
János, hat akkor apuka a hibás mindenért, anyuka nem, aki olyan emberrel vállal meg egy masodik gyereket is, aki szerinte nem foglakozik a gyerekével. Hat tudod.....
2014. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

félreértelmezted, anyuka is hibás, mert azt hitte majd a 2. gyerektől változik a dolog

elsővel se foglalkozott, aztán idejön sírni, mint a többi...

2014. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!