Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy egy férfi (férj, apa 30évesen) nem csinálhat "semmit"?

Figyelt kérdés

Ha hazamegyek a munkából (8-17-ig), szeretnék edzésre menni, a feleségem azt mondja váljunk el, ő nem vigyáz a két gyerekre. Persze az én szemszögemből ez az, hogy nem mehetek sehova. De ki tudja? Én várok el sokat?

Kis pihenő után 18-20 óráig lehet elvenné az időt..



2014. aug. 4. 18:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%

Minden nap? Az túlzás lenne. Egy héten 2x-3x bele kell, h férjen. Persze az Anyukák, akik egész nap otthon vannak a gyerekekkel, hamar megkattannak. Nyilván nekik is felüdülés, ha az egész napi robot után kapnak egy kis segítséget. Mert abban ne ringasd magad, h nem fárad el. Nálunk nincs gyerek, de egész nap meg se állok, ha itthon vagyok.

De hogy ez válóok lenne, az nevetséges.

2014. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Hat en biztos mondanam neki, hogy "Ok, dragam, te adod be a valopert, vagy beadjam en?" Nem birom, ha fenyegetnek.
2014. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

nálam akkor oldható meg ha max heti 3x menne

de h minden nap?

és csak akkor ha én is elmehetek ugyan ennyit egyedül !

2014. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem csinálhat: menjen el a két gyerekkel mozogni, futni, sportolni, mászni, ugrókötlezni. A gyerekek kevésbé fognak elfáradni.
2014. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%
Amugy gyesen van? Menjen vissza dolgozni, adja be a gyerekekt oviba, bolcsibe es maris nem ekll rajuk vigyazni.
2014. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy huszonévesen még nem kellett volna apává lenned. Amúgy nem normális dolog, de otthon lenni két kisgyerekkel egész nap egyedül, reggeltől estig.. az se egy kutya jó dolog. Arany középút? (Pld. heti kétszer, vagy legalább egyik nap hétvégére essen?)
2014. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

kompromiusszum.

te heti 2× edzés

ő heti 2× program (mozi/sport/akármi)

hétvégén meg együtt vagyotk

2014. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ugy müködött, hogy heti 3x férjem ment edzeni, ugyanennyi időt én is kaptam, addig ő vigyázott a gyerekekre. Én legtöbbször barátnőimhez mentem, és sokszor én tüntem el jobban, fodrászat, kozmetika, plusz akkoriban beiratkoztam egy fogyizos klubba is, de nem mozogtunk hanem valami kenőcsöt kentek ránk és befoliáztak, hogy ettől majd karcsosodunk, plusz volt hogy befeküdtem ilyen méregtelenitő ágyba betekertek nedves pléddel és ott aszaltak, közben szolt a relax zene. A lényeg egyezzél meg a feleségeddel, hogy te eltünsz edzeni heti 3x3 órát, ő meg eltünhet heti 4x3 órát. Én kifogyhatatlan ötleteket tudnék adni a feleségednek, most legutobb zumbázni jártunk a lányokkal. Ha nem megy bele ajánl fel neki még havi egy csajos bulizos napot..azaz igazság nincs teljes egyenjoguság.
2014. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Ne hidd azt, hogy azért, mert 8-17ig húzod az igát, akkor jogodban áll a nap többi részében azt csinálni, amit akarsz. Te vállaltál családot, hát akkor törődj is velük. A feleséged is 8-17ig dolgozik, otthon, a gyerekek mellett. Kis pihenő? Tán neki van pihenője közben? Nemigen. Kár volt gyerekeketcsinálnod, ha ennyire nem tudod a sajátigényeidet a háttérbe szorítani.
2014. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Neki van lehetősége kimozdulni? Lehet, hogy ezzel van a probléma.
2014. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!