Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra felkelteni...

Blint92 kérdése:

Hogyan tudnám újra felkelteni volt barátnöm érdeklödését újra?

Figyelt kérdés

Tudom ezt nekem kellene tudnom a legjobban de kíváncsi lennék a véleményetekre hátha valaki ír jobbat mint én gondolok!

A lényeg az, hogy pár hónapja szakítottam vele... elég hülye voltam! Egy ideig em is hiányzott majd nem telt el nap, hogy ne gondoljak rá. Nem rég felvettem vele a kapcsolatot, mert már csak rajta járt az eszem. Ö elöször azt írta, hogy többet soha majd a beszélgetès továbbhaladtával elkezde feszegetni, hogy megint feladom meg nem tudja mit érez de azért még keressem meg találkozzunk, hogy tisztázzuk a dolgokat.

Nagyon szeretném visszakapni öt! Segítsetek legyetek szívesek!



2014. aug. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ex-szel újra összejönni olyan, mint a szennyesből öltözködni.


Akit el tudsz hagyni, az nem az igazi. A felmelegített kapcsolatok sehová sem vezetnek. Olyan se veled se nélküled tortúrává válik egy idő után.

Én még nem láttam működőképes kapcsolatot felmelegítés után. Minden ilyen ismerősöm kilépett az ilyen kapcsolatból.


A tanácsom annyi, hogy döglött lovat ne etess. Felesleges.

2014. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! én azt szoktam mondani, hogy felmelegítve csak a gombócos káposzta... de akárhányszor továbbléptem mindbe öt kerestem és azok a kapcsolatok meg azért nem sikerültek. így marad a hülyeség.
2014. aug. 8. 10:12
 3/4 Gyémántlány ***** válasza:

Ne! Ne! Ne!

Exszel összejönni maga a pokol! Tiltólistás sztori.

Szóval menekülj, ameddig lehet, mert talán jó volt vele, de sosem lesz már olyan. Csak tömény szívás. Mindig ott fog lebegni a feje fölött, hogy talán újra kidobod, nem fog majd tudni újra megbízni benned.

Semmit nem fog érni az egész.

Ne akarj ilyen helyzetbe kerülni, mind a két félnek borzasztó.

2014. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-0 ez elég egyértelmű állás!

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek! :)

2014. aug. 9. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!