Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék Discoba...

Nagyon szeretnék Discoba járni csak nem tudok táncolni (lentebb bővebben)?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék discókba járni csak nem tudok táncolni még ilyen lötyögés sem megy jó lenn pedig mert szeretnék lányokkal is táncolni valami videót tudnátok küldeni hogy kell legalább tudjam itthon gyakorolni 18/f köszi.

2014. aug. 8. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki látja a tömegben? A lassú számok amúgyis szépen eltünedeztek. A gyorsaknál meg a tömegben a kutyát nem érdekli. Ha meg berúgsz, akkor meg már téged sem!
2014. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2-3 feles és úgy táncolsz, hogy csak na. Egyedül keringőzni tudok, de azt se sűrűn szoktak szórakozóhelyen, a kezemet azt tudom lóbálni mint a többi ember, szóval én ezen nem parázok :D
2014. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom a diszkótánc kurzusokat szóló tánchoz, páros tánchoz meg mondjuk a kezdő salsa kurzusokat, vagy bármilyen hasonlót. Ugyanezek neten is vannak. Én még a lagzikban is a salsából éltem meg, benne vannak az alap forgatások, amelyek kb. minden páros táncban benne vannak. Azelőtt meg analfabéta voltam ebben.

Viszont milyen értelemben nem megy a tánc neked? Nincs hozzá tehetséged, ritmusérzéked, szép mozgásod, vagy nincs rá késztetésed? Én nehezen szántam rá anno magam, hogy elkezdjek táncolni _akárhogy_, aztán egyszer egy sulidiszkóban bevittek a haverok és furcsa volt de ment. Ja nem is, középsulis gólyatáborban táncoltam diszkóban először (persze pia nélkül). Azelőtt féltem az egésztől, mi sem állt tőlem távolabb. A másik ilyen az éneklés volt. Ezt már kinőttem.

Na de a lényeg, hogy manapság sincs sok kedvem táncolni sosem, mindig az alkohol olajozza meg az egészet, egy mennyiség felett akarni sem kell, megy magától. És attól még, hogy nincs meg nagyon bennem ez a táncos hajlam, egy lány ismerősöm azt mondja, hogy pedig szerinte tök jól táncolok, szóval többet kéne, a lányoknak szerinte bejönne. De tényleg, folyton ott jön rám a depi, vagy csak simán punnyadnék, és a tánchoz szabályosan hergelnem kell magamat, mert amúgy csak állnék és bámulnék. Holott a sláger bulizenéket is nagyon szeretem, csak ez nemigen látszik rajtam. :)

2015. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!