Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégiumban hogy lehet...

Kollégiumban hogy lehet megoldani a zuhanyzást, ha valaki szégyenlős? El lehet valahogy kerülni, hogy mindenki lásson? Egyeltalán koleszban hogy mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:58
1 2
 1/17 csillámláma ***** válasza:
senki nem fog vegigmerni
2014. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Idővel megszokod.

De ahogy te sem másokat méregetsz zuhanyzás közben jó esetben, mások sem leskelődnek.

2014. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Általában vannak időpontok, amikor kevesen vannak. Ki kell tapasztalni és akkor kell elmenni zuhanyozni. De nem nagyon nézegetik egymást a zuhanyzóban, mindenki teszi a dolgát.
2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Függöny van :D vagy mire gondolsz?
2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nekem az a tapasztalatom, hogy a nők azért megnézik egymást és ki is beszélik...
2014. aug. 12. 14:08
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
a nők hülyék, legyél férfi.
2014. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan koleszban, ahol nem volt függöny, csak egy csomó zuhanyfülke és az oldaluk volt elválasztva csak, viszont a fülkék pont szemben voltak a bejárattal, magyarul mindenki látott mindenkit.
2014. aug. 12. 14:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Mikor még anno bekerültem koleszba én is szégyellős voltam,és szokatlan volt hogy nem volt függöny,ráadásul a kabinokat egy függöny választotta el,a kabbinal szembe pedig tükör volt (Mindenki látott mindent amit akart. ) Aztán kiokoskodtuk hogy lepedőt dobtunk a kabin tetejére (amin a függönynek kéne lennie) és úgy fürödtünk,de kb 1 hét múlva már nem mertük használni mert kiszoltak minket.
2014. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nálunk a kollégiumba minden szobához van egy kis mosdó és külön van budi is. Szóval, ha valaki zuhanyzik ajtó be. Max ha bejön valamelyik szobatárs kopog és persze ott a függöny. Csak a szoba lakói használják a zuhanyt. Nálatok a koliba nem szobánként van ?
2014. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van,hogy 3 hely van oldallal elválasztva. Mikor valaki kopog mindig kiszólunk,hogy hány hely van. Ha valaki meg bejön akkor meg hátat fordítok neki és akkor nem lát :D

De ilyenkor mindenkinek kellemetlen, senki nem nézi a másikat.

2014. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!