Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégiumban hogy lehet...

Kollégiumban hogy lehet megoldani a zuhanyzást, ha valaki szégyenlős? El lehet valahogy kerülni, hogy mindenki lásson? Egyeltalán koleszban hogy mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok ilyen fősulis kolesz van, de ez középsulis és ott nem hiszem, hogy minden szobához külön fürdő lenne.:(

Hát nem tudom, hogy fogom megszokni...

2014. aug. 12. 19:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én csak az első héten fürödtem sírva :D
2014. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez nagyon bíztató utolsó.:)

Miért sírtál? Annyira rossz?:S

2014. aug. 12. 19:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát mikor beköltöztem, kiderült, hogy 3 idegen emberrel tettek össze a legjobb barátnőm helyett. Oké. Felmentem a szutykos lépcsőn, beléptem a szobába ahol minden koszos volt és poros meg büdös. Itt már rezgett a léc.

Következő sokk az volt mikor megláttam azt a fürdőt. Én olyat még életemben nem láttam. Komolyan életem legmegrázóbb élménye volt. Most meg 3 év után azért vagyok szomorú, hogy lassan el kell hagynom, mert életem legjobb döntése volt, hogy kollégista lettem. Ha ezt tudtam volna akkor mikor beköltöztem egy pillanatig nem lettem volna szomorú.

2014. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én egyetemistaként voltam csak kollégista, itt közös zuhany volt a folyosó végén, de egy retesszel lehetett zárni az ajtót. A fülkéket elválasztotta egy plexi ugyan, így egymásból csak körvonalakat láttunk, de aki nagyon akarta a másikat nézni, az nézte. Mi úgy oldottuk meg, hogy 3-an voltunk egy szobában, három fülke volt, együtt jártunk mindig zuhanyozni. Egymás között már megszoktuk, hogy látjuk egymást, hiszen minden reggel együtt készültünk, egymás előtt öltöztünk, este együtt vetkőztünk.

Mivel mostunk is a koliban, még a bugyijainkat is közszemlére tettük egymás előtt, sőt a végén már össze is mostuk a cuccainkat, nem külön gyűjtöttük a szennyesünket.

Eleinte fura és zavaró, de néhány hét múlva már az is teljesen normális lesz, hogy intim területen borotválkozol mások előtt. :D

2014. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk koedukált volt az egyetemi koli, és rendszeresen találkoztam a zuhanyzóban kefélő párocskákkal. Függöny nem volt. Na, AZ kellemetlen. Amúgy nálunk emeletenként, tehát kb. 20db négyszemélyes szobára jutott 2 férfi és 2 női zuhany. Ebből kifolyólag mindig volt bent valaki, legtöbbször sorba is kellett állni. Másfél évig laktam ott, és egyetlen egyszer se fordult elő, hogy egyedül zuhanyoztam. Én nem tudtam megszokni még ilyen hosszú idő alatt is, gyomorgörccsel jártam minden este a zuhanyzóba. A legrosszabb az volt, amikor épp menstruáltam.
2014. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ettől félek, hogy majd gyomorgörccsel járkálhatok minden este, ráadásul ugye ott van a menstruáció is. Én is tudom, hogy sosem fogom megszokni ezt a közös zuhanyzósdit.:(
2014. aug. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!