Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz hogy 22 évesen nincsenek...

Gáz hogy 22 évesen nincsenek barátaim és párom akikkel kimozdulhatnék így a szüleimmel fogok menni nyaralni is?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy erről így vélekedsz!

Miért foglalkozol azzal, hogy ez másnak esetleg gáz vagy nem? Ha eddig nem jöttek össze a dolgok, az azért van, mert még nem jött el az ideje. Fel a fejjel! Mindenkinek lesznek/vannak barátai is párja is! Neked is lesz, csak hagyj ennek is időt! :)

2014. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tesó, azt mondja gáz hogy a szüleimmel megyek nyaralni, de ha nincs kivel.
2014. aug. 12. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is ugyanígy voltam, hogy szüleimmel mentem, míg nem lett párom, azzal a különbséggel, hogy nekem nincs tesóm. És a mai napig is megyek Velük bárhova, és nem érzem egyáltalán gáznak!
2014. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért tartod gáznak, mert mások így gondolják, de téged miért érdekel más véleménye? Ne alacsonyodj le és légy kitartó.
2014. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem tartom gáznak csak kíváncsi vagyok mások véleményre is.
2014. aug. 12. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz... az a gáz, hogy van olyan akinek ez gáz.
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem gáz, hanem szomorú és elkeserítő.

én így élem meg... velem is ez van.

2014. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is hasonló helyzetben vagyok, de engem nem érdekel ki mit gondol és egyedül mentem nyaralni. Ez volt életem egyik legjobb nyara és még nincs vége!
2014. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nyaralni sem megyek...
2014. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!