Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok Billy Ray...

Ti nem sajnáljátok Billy Ray Cyrus-t, mert ilyen retardált gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem szegény csávónak ott van Trace, az emos köcsög, meg Miley, az anorexiás Honey Boo Boo. Csak én sajnálom amiért ilyen dilettánsak a gyerekei? És hogy a rákba hozta össze ezt a kettőt, mert ő maga egész normális?!

2014. aug. 12. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogod elhinni,de pont ma gondoltam én is erre.
2014. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
De jó nektek, hogy van időtök ezzel foglalkozni, és ez a legnagyobb bajotok
2014. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ő adta el őket a zeneiparnak. Ha ilyen hülye volt, hogy tönkretette a saját gyerekét a pénz miatt, akkor meg is érdemli.
2014. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
A nagy jólét sokszor elferdíti a kölköket rossz irányba.
2014. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát azért miley-t sajnálom,mert 2013-ig még normális volt :/
2014. aug. 12. 22:18
 6/13 Rentai válasza:
45%
Miley még mindig normális.
2014. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó!

Ne trollkodj!

2014. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Miley igazából nagyon nagy forma. Ha tudtok angolul, nézzétek meg a nyilatkozatait, interjúit. Tök természetesen viselkedik, egyáltalán nem nagyképű, nincs elszállva magától. Példának okáért, a legtöbb barátja egyáltalán nem híres ember. Miley nem a népszerűségét szeretné növelni velük, hanem valós emberi kapcsolatokat keres. Lehet szeretni, lehet utálni, nekem mindegy, de az biztos, hogy egyedi ember, aki különc a hírességek között is. (Ez sokszor negatívum, de rengeteg pozitív dolog is van benne)
2014. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell sajnálni, a gyerekeiről van szó. Mindegy, hogy milyenek, neki akkor is szeretnie kell őket, és elfogadni őket úgy, ahogy vannak.

Inkább téged sajnállak, amiért olyan retardált vagy, hogy le "emós" köcsögözöl valakit, amiből 100%-osan lejön, hogy csak a külsejük alapján ítéled meg az embereket...szánalmas! ;)

2014. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Az az igazság, hogy nincs mit rajta sajnálni. Gyereket nem csak csinálni, nevelni is kell. És egyébként Billy-t nem is érdekli, hogy mit művel a lánya, ő büszke arra, amit a lánya csinál ( bár nem értem, hogy mire olyan büszke)
2014. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!