Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt Punkrockot szerető...

Vannak itt Punkrockot szerető lányok?

Figyelt kérdés

Akik olyasmiket szeretnek mint Billy Talent, Alvin és a Mókusok, The Grenma, Green Day, Sex Pistols stb :) Persze a rockot is szeretem. Csak van egy kis magány érzésem, és szívesen beszélgetnék. Fiúk is írhatnak, nyugodtan, nem életem szerelmét keresgélem betűkön keresztül :P


20F



2014. júl. 23. 16:07
 1/8 anonim válasza:

Yepp!! ^-^ A felsoroltak közül mindet bírom. :D De ezek mellet még hallgatok: Metallicát, Tankcsapdát, Guns n'Roses-t, Iron Maident. :D

15F

2014. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mettalicát én is elhallgatom, a Tankcsapdából viszont a régebbit szeretem, a mostani szerintem nem az igazi már :( de ha már hazai rock még a Depressziót szeretem nagyon még :3 Bár én punkrock orientáltabb vónék,bár zenei palletám vegyes :P

De jó tudni, hogy még vannak olyan emberek, akiket nem a "tömegzene" hajt :)

2014. júl. 24. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Punk, rock és metál :P 20+ L.
2014. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Punkrock Rock <33

15/L

2014. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vannak ^^
2014. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy hasonló ;)
2014. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát sokkal fiatalabb vagyok, de azért itt van még egy lány :D 13/L
2014. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 17 vagyok és a felsoroltak közül egyedül a Sex Pistols az, amelyiket szeretem(: a green day régebbi dalaikat kedveltem... :/ amúgy BMTH, A7X, Nirvana, Green River, Foo Fighters, Asking Alexandria, stb féle zenéket szeretem:DD
2014. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!