Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Undorodom a csecsemöktöl. Ez...

Undorodom a csecsemöktöl. Ez normális? Idövel változni fog? 17/l

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem undorodom, csak épp nem hoznak "lázba". Nem értem, mások meglátnak egy csecsemőt, "jaj deee édes egyem meg üngyömbüngyöm, egyele begyelele"... úgy beszélnek egyből mint a fogyatékosok.

Én meg tudomásul veszem, hogy ott van egy baba, oszt jóvan. Különben is ugyanúgy néz ki mindegyik.

2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Vagy igen, vagy nem, előre nem lehet tudni.

Én is undorodom tőlük, de már beteges, majdnem fóbiás szinten, fotókon is, nemhogy élőben, soha nem érnék csecsemőhöz, a szaguktól hányni tudnék, a hangjuktól meg agresszív leszek, olyan torznak, amorfnak látom őket, hogy iszonyat tör rám, nyilván próbálom nem mutatni, de nem megyek a közelükbe és előrelátóan nem haverodom kisgyerekes szülőkkel, mert tudom, hogy bántaná ez őket.

Tudom, hogy én is voltam az, de ez nem segít. Kiskorom, kb óvoda óta bennem van ez az undor.

Én nem nőttem ki.

32 éves vagyok.

2014. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 13. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Normális. :) Énis hasonlóképp vagyok,csak én a 2-11éves gyerekektől(csak lányoktól) vagyok teljesen rosszul... :D Irritálnak..:D de már fiatalabb koromba is ezvolt... Kiskoromba szinte nem is volt lány barátnőm,kb 1-2,mindig fiúkkal voltam :DD 19/L
2014. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Énis. 17l
2014. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!