Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan plüssállatoto...

Nektek van olyan plüssállatotok, amivel a mai napig együtt alszotok?

Figyelt kérdés

Például amit olyasvalakitől kaptatok akit nagyon szerettek, és így annyira a szívetekhez nőtt a plüss hogy még az ágyba is magatokkal viszitek.


Kort is írjatok légyszi :)


2014. aug. 14. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mára teljesen lapossá vált kutya. Születésemkor kaptam, azóta velem van. Ha a kislányom megszerzi, akkor vele alszik, egyébként velem. :)


33 vagyok.

2014. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 I.B.T. ***** válasza:
44%
Én igazi plüssel alszom. tele van a szoba egérrel:DDDDDDDDDDDD
2014. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kisurbán válasza:
100%
Igen van bár már nem alszom vele de a legöregebb plüssöm (hiába h fiú vagyok és nem vagyok meleg és utálom a rózsaszín dolgokat pl póló nadrág stb.) egy rózsaszín kutya még mamámtól kaptam mikor 2 éves voltam ős sajnos elhunyt de a plüss megmaradt :D
2014. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van.Ha van, nem kell szégyelni hisz ha egy számunkra fontos személytöl kocsit kapnánk azt se dobnánk ki,tehát ha a személy fontos nekünk akkor a (jelen esetben) plüss állatka is lehet fontos számunkra!
2014. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Én annyira megszoktam,hogy valamit kell öleljek mielött elalszom,hogy mára már képtelen vagyok maci nélkül elaludni. Ha épp nincs kéznél egy maci,akkor a paplan sarkát szoktam összegyüjteni és azt szorongatom.
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
utolsó voltam, elfelejtettem, 18 lány
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas ágyam van tele díszpárnákkal, van pár macskaplüss is köztük (emlékek, ajándékok voltak) és egy szép hosszú kígyó (eredetileg szerintem ilyen "ablakszigetelő" vagy mi, nem plüss, azt hiszem érted milyenre gondolok), de a kedvencem egy (élethű) plüssholló, jó emlékek fűződnek hozzá, külföldön kaptam ajándékba egy hollókiállításon.

32 vagyok.

2014. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Én egy kék és egy magenta színű plüss nyuszival osztom meg az ágyam, még akkor is ha mellettem van a párom. 24/L
2014. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem van, az enyém egy ütött-kopott kis plüsscica. :D
2014. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!